Į pradžią
 • Padėkite Kauno kino festivaliui sugrįžti skirdami 2 proc. pajamų mokesčio
  2017 balandžio 13 d.
  Mes pasiilgome Jūsų. Tikimės, kad Jūs taip pat pasiilgote. Mūsų filmų ir to skersvėjo galvose ir širdyse, kurį sukelia susitikimai su kino menu ir jo kūrėjais.
  Tarptautinis Kauno kino festivalis yra nekomercinio kino renginys, kuris įvyksta tik rėmėjų ir kino entuziastų dėka. Parama mums yra labai svarbi.
  Padėkite festivaliui sugrįžti į Kauną 2017 m. iki gegužės 1 d. skirdami 2 proc. sumokėto pajamų mokesčio.
 • Šiuolaikinio meno ir kino jungtys unikalioje video formato parodoje
  2017 sausio 12 d.
  Tarptautinis Kauno kino festivalis naujus metus pradeda pristatydamas šiuolaikinio meno parodą video formate „Portalai arba lokacijų paieška Kaune“. Šiame projekte šiuolaikinio meno kuratorius Valentinas Klimašauskas subūrė tarptautinių menininkų grupę pasiūlydamas kaip parodinę erdvę panaudoti video medžiagą iš IX forto memorialo nacizmo aukoms atminti. Ši filmuota skulptūrinė edvė atskleidžiama kaip portalas, kaip atspirties terminalas tolimesnėms paieškoms. Monumentas, kurio autoriai skulptorius Alfonsas Ambraziūnas, architektai G. Baravykas ir V. Vielius, dailininkas K. Morkūnas, buvo pastatytas tarp 1966 ir 1984 metų. 32 metrų aukščio paminklas simbolizuoja žmones, išlikusiuosius arba chorą antikinės graikiškos tragedijos prasme.
 • Komiška, kontraversiškai sutikta istorija – „Lauko kine“
  2016 rugpjūčio 11 d.
  Jei dar nebuvote „Lauko kine“, organizuojame Kauno kino centro „Romuva“, šis ketvirtadienio vakaras – kaip tik Jums!

  Kiekvieną ketvirtadienį nemokamame kino seanse po atviru dangumi, vykstančiame nuo liepos 28 dienos iki rugsėjo 8-osios, kinomanai kviečiami stebėti filmus prie Kauno pilies. Čia jau prisistatė Vilniaus tarptautinis trumpametražių filmų festivalis, demonstruotas atidarymo filmas „Prancūziška porelė“, šį ketvirtadienį bus demonstruojamas filmas „Kunigo vaikai“.
 • Deimanto Narkevičiaus filmas varžysis Oberhauzeno trumpametražių filmų festivalio konkursinėje programoje
  2016 gegužės 3 d.
  Gegužės 5-10 dienomis seniausio ir prestižiškiausio Oberhauzeno trumpametražių filmų festivalio konkursinėje programoje įvyks Deimanto Narkevičiaus filmo „20.07.2015“ premjera. 15’08 min. trukmės filmas sukurtas pasitelkiant stereoskopines priemones. 3D formato filmo operatorius - Audrius Kemežys, garso takelio inžinierius - Sigitas Motoras, kompozitorius - Miša Skalskis, montažas Deimanto Narkevičiaus ir Kosto Radlinsko. 3D postprodukciją atliko Kostas Radlinskas.
 • Kino teatruose – stilingas ir žavintis „Didysis muziejus“
  2016 balandžio 7 d.
  Balandžio viduryje Lietuvos kino teatrus pasieks austrų režisieriaus Johannes Holzhauseno dokumentinis filmas „Didysis muziejus“ (2014). Tai sąmojingas, žaismingas ir neįprastas pasakojimas apie vieną įspūdingiausių kultūros institucijų pasaulyje - Vienos meno istorijos muziejų. Filmas apkeliavo daugybę festivalių, tarp kurių Londono, Sidnėjaus, Los Andželo, San Francisko kino festivalis. Berlyno kino festivalyje jis pelnė Caligari apdovanojimą, kurį suteikia nepriklausoma žiuri vertindama Forum programos filmus.

PRENUMERUOKITE NAUJIENAS