Į pradžią

Festivalio archyvas

2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007  
 • Ketvirtadienį - seminaras kino kūrėjams ir prodiuseriams "Maži biudžetai - dideli filmai"
  2013 spalio 2 d.
  BAFTA laimėtojas, Didžiosios Britanijos prodiuseris Diarmid Scrimshaw ir šių metų Tarptautinio Berlyno kino festivalio Sidabrinio lokio laimėtoja prodiuserė iš Bosnijos ir Hercegovinos Amra Bakšić Čamo dalinsis patirtimi, kaip jiems nusišypsojo sėkmė įgyvendinant mikro biudžetų filmus – „Tiranozauras“ (2011) ir „Vaizdelis iš metalo laužo surinkėjo gyvenimo“ (2013).
 • Antroji Tarptautinio Kauno kino festivalio diena: atsiliepimai ir pokalbiai
  2013 spalio 2 d.
  Antroji Tarptautinio Kauno kino festivalio diena buvo kontrastinga. Dieną pradėjo vieno įtakingiausių ir seniausių Prancūzijos kino leidinių „Cahiers du Cinema“ kino kritiko Arielio Schweitzerio paskaita, privertusia prisiminti kino istoriją ir susimąstyti apie moralę, etikos ir estetikos ryšį kine bei esmines paties kino idėjas. Po paskaitos sekė trumpas pokalbis apie kino ir kino kritikos pokyčius.
 • Bulgarų filmo “Vienišas keleivis” europinė premjera įvyks Kauno kino festivalyje
  2013 spalio 2 d.
  Įpusėjusio Kauno kino festivalio renginių ciklas tęsis ir bus turiningas. Jau šį ketvirtadienį įvyks europinė bulgarų režisierės Ralitzos Dimitrovos filmo „Vienišas keleivis“ premjera. Pati autorė atvyks pristatyti 18.30 kino teatre „Romuva“ rodomą dokumentinį pasakojimą. Penktadienį laukia susitikimai su dar dviem talentingais kūrėjais – jauna ir daug žadančia švedų režisiere Ninja Thyberg, savo filmuose drąsiai kalbančia apie kūną, seksualumą ir lytį, bei intelektualiuoju airių kino režisieriumi, kritiku ir aktyvistu Marku Cousinsu.
 • Kauno kino festivalis šią savaitę prasidės Vilniuje
  2013 rugsėjo 30 d.
  Jau nuo trečiadienio septintojo Tarptautinio Kauno kino festivalio seansai prasidės ir Vilniuje. Sostinėje festivalis prasidės ritmingai – spalio 2 d. 18 val. ŠMC kino salėje rodomu Kaune jau pamėgtu filmu „Elektro Maskva“, pasakojančiu sovietinės elektroninės muzikos istoriją. Festivalio ekranai iki spalio 13 d. švies net keturiose sostinės salėse – „Skalvijos“ kino centre, kino teatruose „Multikino“ ir „Pasaka“ bei ŠMC kino salėje.
 • Kino įrangos trūkumas Kauno kino teatruose – kliūtis supažindinti su pilna festivalio programa
  2013 rugsėjo 29 d.
  Penkis svarbius Tarptautinio Kauno kino festivalio programos filmus galės pamatyti tik sostinės žiūrovai. Festivalio programą rodančios kino salės Kaune neturi techninių galimybių rodyti filmų, kurių kopijos yra išleistos skaitmeniniame DCP (Digital Cinema Package) formate.
 • 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

PRENUMERUOKITE NAUJIENAS