Į pradžią

Apie "Mokausi iš kino" »
 • Kviečiame į filmus
  2013 lapkričio 27d.
  Žiema jau mina ant kulnų, bet dar kol laukiate Kalėdinių renginių, žiburėlių ir dovanų kviečiame su klase apsilankyti kino teatre „Romuva“ ir pažiūrėti filmą iš projekto „Mokausi iš kino“ programos. Filmų rasite skirtų tiek pirmokams, tiek dvyliktokams.
 • Mokausi iš kino rudens repertuaras
  2013 spalio 13d.
  Ruduo įsibėgėjo! Džiaugiamės, kad jis dar nesibaigia, o kovoti su lietumi ar apniukusia nuotaika tikrai gali pagelbėti geras filmas. Romuvos kino salės minkštosios kėdės laukia moksleivių ir pedagogų visą rudenį!
 • Kviečiame registruotis į Kino stovyklą!
  2013 rugsėjo 16d.
  KAS?
  Kino stovyklos metu vyks paskaitos apie scenarijų rašymą, mažo biudžeto filmus, taip pat - dirbtuvės su Šveicarijos režisieriumi Kevinu Merzu, bei jo filmo „Terra“ peržiūra! Moksleiviai galės susipažinti su festivalio rengimo virtuve, pamatyti įvairius festivalio filmus bei sudalyvauti festivalio renginiuose.
 • Papildomi „Mokausi iš kino“ seansai
  2013 rugsėjo 16d.
  Tuos, kurie nespėjo pamatyti „Mokausi iš kino“ projekto programoje esančių filmų, šį rudenį kviečiame užsukti į vieną puikiausių filmų žiūrėjimo vietų Kaune - kino teatro „Romuva“ salę, o pirmąją užsiregistravusią grupę kviečiame po seanso sudalyvauti nemokamoje disukusijoje su moderatoriumi!
 • Premjerų lietus ir Vilniuje, ir Kaune!
  2013 gegužės 7d.
  Mielieji, kaip žinia, geri dalykai ilgai netrunka, todėl juos reikia atitinkamai ir pažymėti. Tiek džiaugsmo ir gerų emocijų atnešusios kūrybinės kino dirbtuvės moksleiviams jau pasibaigė, bet nenusiminkime, nes … jau šį šeštadienį, gegužės 11 d. kviečiame jus į paskutinių MIK dirbtuvių metu sukurtų filmų premjerą.
 • 1 2 »
Atsispausdink festivalio programą Kaune