Į pradžią

Apie "Mokausi iš kino" »
 • Kaune - nemokamas „Raudona kaip dangus“ seansas
  2012 balandžio 5d.
  Tarptautinis Kauno kino festivalis kviečia Kauno pedagogus registruotis į nemokamą filmo „Raudona kaip dangus“ („Rosso come il Cielo“) peržiūrą. Ji vyks balandžio 12 d., ketvirtadienį, 14.30 val., M.Žilinsko dailės galerijoje.
 • Pamokas mokykloje moksleiviai iškeitė į pamokas filmavimo aikštelėje
  2012 kovo 1d.
  Neįprastai šią mokslo savaitę pradėjo Anykščių Jono Biliūno gimnazijos auklėtiniai - pamokas mokykloje jie iškeitė į pažintį su kino technika. Moksleiviai tris dienas mokėsi techninio kino raštingumo kino kompanijos „Čiobreliai“ įrengtoje studijoje. Kartu su dar 8 šalies mokyklų auklėtiniais gimnazijos moksleiviai buvo atrinkti dalyvauti nemokamose kūrybinėse kino dirbtuvėse, kurias vasario-gegužės mėnesiais rengia mokykloms skirto projekto „Mokausi iš kino“ organizatoriai. Dirbtuvių dalyviai, priklausomai nuo amžiaus ir domėjimosi srities, išbandys jėgas 4 rūšių - animacijos, vaidybinio bei dokumentinio ir techninio kino raštingumo - kūrybinėse dirbtuvėse.
 • Kauno pedagogai drąsiai improvizavo, kurdami pirmuosius filmus
  2012 sausio 10d.
  Praeitą savaitę Kaune nemokamuose „Mokausi iš kino“ mokymuose dalyvavę pedagogai labiausiai įvertino jų praktinę naudą ir galimybę pritaikyti gautas žinias, patariant filmuojantiems moksleiviams. Trijų dienų trukmės filmų analizės ir kūrimo mokymuose dalyvavo daugiau nei 40 įvairių sričių pedagogų iš Kauno miesto bei rajono. Juos vykdė vienas projekto „Mokausi iš kino“ organizatorių Tarptautinis Kauno kino festivalis, padedant Vytauto Didžiojo universitetui.
 • „Mokausi iš kino“ mokymai pedagogams Kaune
  2011 lapkričio 29d.
  Dar tik prieš mėnesį apsiprasti filmavimo aikštelėje bandė Vilniaus ir Panevėžio pedagogai, netrukus joje atsidurs ir mokytojai iš Kauno mokyklų. Tarptautinis Kauno kino festivalis kinu besidominčius mokytojus, naudojančius kiną pamokose ar planuojančius tai daryti ateityje, kviečia registruotis į nemokamus „Mokausi iš kino“ mokymus pedagogams Kaune. Jie vyks per moksleivių žiemos atostogas kitų metų sausio 4-6 d.
 • « 1 2
Atsispausdink festivalio programą Kaune