Į pradžią

Naujienos

 • Kino teatruose – stilingas ir žavintis „Didysis muziejus“
  2016 balandžio 7 d.
  Balandžio viduryje Lietuvos kino teatrus pasieks austrų režisieriaus Johannes Holzhauseno dokumentinis filmas „Didysis muziejus“ (2014). Tai sąmojingas, žaismingas ir neįprastas pasakojimas apie vieną įspūdingiausių kultūros institucijų pasaulyje - Vienos meno istorijos muziejų. Filmas apkeliavo daugybę festivalių, tarp kurių Londono, Sidnėjaus, Los Andželo, San Francisko kino festivalis. Berlyno kino festivalyje jis pelnė Caligari apdovanojimą, kurį suteikia nepriklausoma žiuri vertindama Forum programos filmus.
 • Kauno kino festivalio uždaryme – muzika keičianti pasaulį
  2015 spalio 9 d.
  Šių metų Tarptautinio Kauno kino festivalio programą užbaigs muzikinis dokumentinis filmas „Dar ne laikas mirti“ (rež. Fredrik Egerstrand, Kalle Gustafsson Jerneholm, 2014) apie žymiąją švedų dainininkę, multiinstrumentalistę, kompozitorę, prodiuserę Laleh Pourkarim.
 • Įpusėjęs Tarptautinis Kauno kino festivalis kviečia į filmus žvelgti filosofiškai
  2015 spalio 6 d.
  Tarptautiniame Kauno kino festivalyje šią savaitę tęsiamas filmų pristatymų ciklas. Kartu su filosofais bei žymiais kultūros veikėjais žiūrovai kviečiami giliau pažvelgti į save, mus supantį pasaulį, tarpusavio santykius bei visuomenę, kurioje gyvename.
 • Kauno kino festivalio filmus pristatys mokslininkai ir menininkai
  2015 spalio 2 d.
  Įsibėgėjantis Kauno kino festivalis kviečia žiūrovus pasiklausyti pusvalandžio trukmės filmų pristatymų. Mintimis apie geriausiai kino kritikų bei žiūrovų įvertintus filmus dalinsis žinomi kultūros ir visuomenės veikėjai.
 • Kauno kino festivalį atidarys „Žalieji muškietininkai“
  2015 rugsėjo 28 d.
  Rugsėjo 30 d. Kauno kino centro „Romuva“ duris atvers 9-asis Tarptautinis Kauno kino festivalis. Beveik dvi savaites žiūrovai bus kviečiami į kino šventę, kurioje galės ne tik pamatyti retrospektyvinę festivalio programą, bet ir susitikti su žymiais kultūros ir visuomenės veikėjais, pristatysiančiais filmus bei atversiančiais platesnius kino suvokimo kontekstus.
 • « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

PRENUMERUOKITE NAUJIENAS