Į pradžią

Naujienos

 • Pažvelgti gyvūnui į akis ekrane ir suteikti namus realybėje
  2015 sausio 28 d.
  Jau nuo penktadienio, sausio 30 d., Lietuvos kino teatruose pradeda suktis pernai Kanų kino festivalyje „Ypatingo žvilgsnio“ prizu apdovanotas „Baltas dievas“ (Fehér isten, 2014). Lietuvoje Tarptautiniame Kauno kino festivalyje pristatytas vengrų jaunosios kartos režisieriaus Kornélio Mundruczó filmas kviečia akistaton su išduotais šunimis. Kartu su filmu Lietuvoje startuoja ir socialinė akcija „Pažvelk į akis“, raginanti priglausti beglobį gyvūną.
 • Kauno kino festivalio žiūrovų simpatijas susižėrė  „Susitikimas“
  2014 spalio 10 d.
  Paaiškėjo mėgstamiausi Tarptautinio Kauno kino festivalio filmai. Pačiu žiūroviškiausiu išrinktas „Susitikimas“ (angl. Reunion, rež. Anna Odell, 2013). Auditorijai taip pat įsiminė ir šių metų Kanų kino festivalio (Prancūzija) laureatai: Nuri Bilge Ceylano filmas „Žiemos miegas“ (angl. Winter Sleep , 2014) ir „Stebuklai“ (Le meraviglie, rež. Alice Rohrwacher). Papildomi seansai Kaune vyks visą savaitgalį kino teatre „Romuva“ ir KTU Kultūros centre (Laisvės al.13).
 • Kauno kino festivalio savaitgalis – su dievais, drakonais ir laiku bei nemokamais seansais mokytojams
  2014 spalio 3 d.
  Savaitgalį 8-tasis Tarptautinis Kauno kino festivalis kvies praleisti galvojant apie Dievą, ieškant drakonų ir skaičiuojant laiką. Penktadienį bus pagerbti mokytojai – jie bus pakviesti į specialius nemokamus seansus. Programoje kaip niekad tiršta apdovanojimų, kuriuos gauna filmų autoriai, bei amžinų klausimų, kuriuos užduoda jų kūriniai.
 • Tarptautinis Kauno kino festivalis atkeliauja į sostinę
  2014 spalio 1 d.
  Laikinojoje sostinėje startavęs 8-asis Tarptautinis Kauno kino festivalis pradeda savo kelionę po kitus Lietuvos miestus ir jau šiandien atkeliauja į Vilnių. Kino teatre „Skalvija“ bei Šiuolaikinio meno centro kino salėje vilniečiai ir miesto svečiai turės galimybę išvysti išskirtinius Kauno kino festivalio programos filmus.
 • Pasikalbėti kviečia Kauno kino festivalio svečiai
  2014 rugsėjo 29 d.
  Visą savaitę Tarptautinio Kauno kino festivalio lankytojai galės susipažinti ne tik su filmais, bet ir jų kūrėjais bei kitais kino profesionalais. Nuo rugsėjo 29 iki spalio 4 d. festivalyje viešės ukrainiečiai prodiuserė Anna Palenčuk, specialiosios Ukrainos programos kuratorius ir tarptautinio kino festivalio „Molodist“ programos sudartojas Denisas Nikitenko, režisierius Aleksandras Ratiy, Kaune gyvenantis prancūzas dailininkas Gilles’is Vuillardas, Lawrensonas bei belgų menininkė Anouk De Clercq.
 • « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

PRENUMERUOKITE NAUJIENAS