Į pradžią
 • Jubiliejiniame Tarptautiniame Kauno kino festivalyje - filmai, apie kuriuos norisi kalbėtis
  2017-11-08
  Po vienerių metų pertraukos sugrįžtantis jubiliejinis, dešimtasis Tarptautinis Kauno kino festivalis vyks lapkričio 30 – gruodžio 13 dienomis Kaune, gruodžio 7 - 13 dienomis Vilniuje bei gruodžio 15 - 17 dienomis Panevėžyje. Nekomercinio kino gurmanus džiuginantis festivalis grįžta su programa, kupina netikėtų atradimų, netradicinių renginių ir publikos mėgstamų susitikimų su kino kūrėjais
 • Tarptautinis Kauno kino festivalis skelbia savanorių atranką 10-jam festivaliui
  2017-11-04
  Šiemet lapkričio 30 - gruodžio 13 dienomis vykstantis jubiliejinis 10-asis Tarptautinis Kauno kino festivalis neįsivaizduojamas be šaunaus savanorių būrio. Skelbiame savanorių atranką ir kviečiame kino mėgėjus prisijungti prie sugrįžtančio renginio organizatorių komandos bei sukurti nepamirštamą festivalį.
 • Tarptautinis Kauno kino festivalis sugrįžta lapkritį
  2017-10-31
  Po vienerių metų pertraukos į Kauno kultūrinį gyvenimą sugrįžta Tarptautinis Kauno kino festivalis. Jubiliejinis, dešimtasis kino festivalis vyks lapkričio 30 - gruodžio 13 dienomis "Romuvos" kino salėje, Kauno technologijos universiteto Kultūros ir renginių centre bei kitose erdvėse.
 • Berviko kino ir medija meno festivalio programoje - speciali Ilonos Jurkonytės sudaryta programa
  2017-09-19
  Šią savaitę Jungtinės Karalystės Berviko kino ir medija meno festivalyje bus pristatyta speciali filmų programa „Ultramarinas: jūra kaip politinė ervė“. Jos autorė - Tarptautinio Kauno kino festivalio meno vadovė Ilona Jurkonytė. Programoje bus pristatyta ir lietuvių autorės Emilijos Škarnulytės filmo „Sirenomelia“ premjera.
 • Padėkite Kauno kino festivaliui sugrįžti skirdami 2 proc. pajamų mokesčio
  2017-04-13
  Mes pasiilgome Jūsų. Tikimės, kad Jūs taip pat pasiilgote. Mūsų filmų ir to skersvėjo galvose ir širdyse, kurį sukelia susitikimai su kino menu ir jo kūrėjais.
  Tarptautinis Kauno kino festivalis yra nekomercinio kino renginys, kuris įvyksta tik rėmėjų ir kino entuziastų dėka. Parama mums yra labai svarbi.
 • « 1 2 3 4 5 »