Į pradžią
 • Garsovaizdžiais palydėsime festivalį iš Kauno į kitus miestus
  2018-09-30
  Šiandien, rugsėjo 30 d., 18:00 val., Kauno kultūros centre, vyks festivalio uždarymo renginys „Garsovaizdžiai“. Kviečiame „Kauno dienoje“ skaityti apie kompozitorių Jóhanną Jóhannssoną, kuriam skirtas baigiamasis festivalio renginys. Pasibaigęs Kaune, festivalis pradės kelionę po kitus Lietuvos miestus.
 • Rugsėjo 29 d. festivalyje vyko susitikimai su lietuviško kino kūrėjais
  2018-09-30
  Rugsėjo 29 d. Kauno kino festivalyje viešėjo režisieriai Vytautas V. Landsbergis ir Giedrė Žickytė. Jie pristatė savo filmus, kuriuos filmavo operatorius Audrius Kemežys, dalinosi prisiminimais ir istorijomis. Kviečiame pažvelgti į fotografo užfiksuotas akimirkas iš susitikimų.
 • Šeštadienį TKKF – susitikimai su režisieriais ir paskutiniai žiūroviškiausių filmų seansai
  2018-09-29
  Saulėtą šeštadienį pasitinkame su Kauno kino festivalio filmais. Programoje susitikimai su režisieriais, specialūs filmų pristatymai ir paskutinės progos pamatyti festivalio favoritus. Nuo partizanų Lietuvos miškuose, iki Juliette Binoche Japonijos giriose – leiskitės į kelionę po pasaulį su TKKF filmais.
 • Festivalyje skambės garsovaizdžiai žymiam islandų kompozitoriui Jóhannui Jóhannsonui atminti
  2018-09-28
  Rugsėjo 30 d. 18 val., KKC „Tautos namai“, įvyks iškilmingas 11-ojo Tarptautinio Kauno kino festivalio uždarymo renginys „Garsovaizdžiai“, skirtas šiemet mirusiam islandų kompozitoriui, režisieriui Jóhannui Jóhannsonui atminti. Festivalio baigiamajame renginyje – ne tik išskirtinė galimybė išvysti vienintelį pasaulinio garso kompozitoriaus režisuotą filmą, tačiau ir gyvai išgirsti retai scenoje pasirodančio Eriko Enockssono, kūrėjo iš Švedijos, koncertą.
 • Paskutinis festivalio penktadienis ir...
  2018-09-28
  Ir kviečiame į kiną įvairiose Kauno vietose. Dramos scenoje ir gyvenime festivalio atidarymo filme „Madlenos Madlena“, šilumos gūsis iš Brazilijos filme „Mylimiausias“, iš San Sebastiano festivalio atvykęs dar premjera kvepiantis filmas „Vizija“ bei turkiškas trileris, kad penktadienį nesudėtumėte bluosto. Nepramiegokite, iki festivalio pabaigos Kaune liko tik 3 dienos ir daug daug gerų filmų!
 • « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »