Į pradžią
 • N.Kawase filmas „Vizija“ iš San Sebastiano kino festivalio atkeliauja į Kauną
  2018-09-27
  Po vakar įvykusios premjeros San Sebastiano tarptautiniame kino festivalyje į Kauno kino festivalį atvyksta naujausias japonų režisierės Naomi Kawase filmas „Vizija“ (Vision, 2018). Rugsėjį Kaune suplanuoti du žymios režisierės filmo, kuriame pagrindinį vaidmenį atlieka prancūzų aktorė Juliette Binoche, seansai. Dar vienas filmo seansas vyks spalio 13 dieną Klaipėdoje.
 • Šiandien paskutinė proga pamatyti populiarius festivalio filmus
  2018-09-27
  Tęsiasi Tarptautinis Kauno kino festivalis: pasitinkame ir išlydime reikšmingus festivalio įvykius. Programoje „Kiną kuria žmonės” sveikinamės su režisiere Dovile Gasiūnaite, kuri pristatys savo filmą „Narcizas“, išgyvename iškalbingas trumpametražių programo „Patirtys“ akimirkas, sprendžiame projekto ON & FOR menininkų filmų galvosūkius. Deja, šiandien esame priversti atsisveikinti su filmais „Blogas Kameron Post auklėjimas“ ir „Juodaodė motina“… Nepraleiskite paskutinės progos pamatyti!
 • Filmus padės išsirinkti KINO DIENA
  2018-09-26
  Bendradarbiaudamas su dienraščiu „Kauno diena“, festivalis subūrė „TKKF rašytojų“ komandą, kuri be atokvėpio recenzuoja festivalio filmus ir savo įžvalgomis kasdien dalinasi specialiame dienraščio puslapyje „Kino diena“. Skaitykite rašytojų įžvalgas, kurios padės išsirinkti, kuriuose filmų seansuose verta apsilankyti!
 • Rugsėjo 26 d. festivalyje vyko akademiniai kino renginiai
  2018-09-26
  Rugsėjo 26 d. Kaune vyko tarptautinis kinotyros simpoziumas „Kino festivalis ir viešoji erdvė“, kuriame pranešimus skaitė kinotyros ekspertai iš Lietuvos ir užsienio universitetų. Dar vienas renginys vyko Kauno menininkų namuose: festivalis kvietė į susitikimą su menininku, režisieriumi Louisu Hendersonu.
  Dalinamės renginių nuotraukų galerija.
 • Trečiadienį festivalyje dar daugiau filmų ir renginių
  2018-09-25
  Festivalis įsibėgėjo, dar viena diena kupina rudens, sklidina kino. Šiandien mintis užvaldys kinotyros simpoziumas, šurmulinga Godard‘o „Vaizdų knyga“, įspūdžiai iš pabėgėlių stovyklų Berlyne ir Palestinoje. Širdį užplūs „Prieš parskrendant į Žemę“ gerumas, Emos Goldman ryžtas, trumpametražių filmų pranašystės ir poezija. Prisijungsi?
 • « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »