Į pradžią
 • Operatoriaus Audriaus Kemežio retrospektyva atidaryta su „Kvėpavimu į marmurą”
  2018-09-22
  Rugsėjo 21 dieną, kino centre ROMUVA, po filmo KVĖPAVIMAS Į MARMURĄ -žiūrovams riedėjo ašaros. Filmo kūrimo proceso istorijomis ir šiltais priminimais apie operatorių Audrių Kemežį dalinosi filmo režisierė Giedrė Beinoriūtė.
 • 11-ojo Tarptautinio Kauno kino festivalio atidarymo akimirkos
  2018-09-22
  Rugsėjo 20 d., Kauno kultūros centre TAUTOS NAMAI, buvo atidarytas jau 11-asis Tarptautinis Kauno kino festivalis. Pasigrožėkite fotografų pagautomis festivalio atidarymo akimirkomis!
 • Šiandien kelionę pradeda 11-asis Tarptautinis Kauno kino festivalis
  2018-09-20
  Šiandien Kaune prasideda jau 11-asis Tarptautinis Kauno kino festivalis (TKKF). Festivalio organizatoriai rekomenduoja pasinerti į kiną: pamatyti net 53 programos filmus, susitikti su jų režisieriais, dalyvauti edukaciniuose renginiuose.
 • TKKF suburti kino mylėtojai taps kino kritikais
  2018-09-19
  Rugsėjo 20 d. Kaune prasidės jau 11-asis Tarptautinis Kauno kino festivalis (TKKF). Šalia daugiatemės renginio programos, šiemet festivalis vykdo ir „TKKF programos ir filmų analizės dirbtuves“, kurių organizatoriai kviečia moksleivius, studentus ir filmų entuziastus lankytis festivalyje ir pasinerti į filmų tyrimus.
  Bendradarbiaudamas su dienraščiu „Kauno diena“, festivalis  subūrė „TKKF rašytojų“ komandą, kuri viso festivalio metu recenzuos programos filmus ir savo įžvalgomis dalinsis specialiame dienraščio puslapyje „Kino diena“.
 • Į gimtąjį Kauną sugrįžta legendinė anarchistė Ema Goldman
  2018-09-17
  11-ojo Tarptautinio Kauno kino festivalio programoje gausu moterų režsierių darbų, kurie iš įvairių perspektyvų nagrinėja moteriškus naratyvus, atskleidžia negirdėtus ryškių asmenybių gyvenimo faktus, kvestionuoja moters padėtį pasaulyje ir kelia jautrius tapatybės klausimus. Programos sudarytojos Ilonos Jurkonytės teigimu, tai, jog pusę festivalio programos filmų sukūrė moterys – ne festivalio koncepcija, o pozicija: „Moterų autorių darbus įtraukiame į programą ne dėl to, kad jos yra moterys, tai įvyksta natūraliai. Kita vertus, moterų autorių filmų matomumas profesinėje erdvėje vis dar nėra lygiavertis vyrų autorių kūrybai“.
 • « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »