Į pradžią

Naujienos

 • Pokalbis su filmo „Adelės gyvenimas. I ir II skyrius“ režisieriumi Abdellatifu Kechiche
  2013 spalio 29 d.
 • Kanų kino festivalio žiuri, kritikų bei žiūrovų įvertintas „Adelės gyvenimas“ jau kine!
  2013 spalio 28 d.
  Į Vilniaus ir Kauno kino teatrų repertuarus įtrauktas šiemet prestižiniuose festivaliuose apdovanotas, kino kritikų bei publikos įvertintas filmas „Adelės gyvenimas. I ir II skyrius“ (pranc. „La Vie d'Adèle – Chapitre 1&2“, 2013). Naujausias režisieriaus Abdellatifo Kechiche’o kūrinys, kurio premjera Lietuvoje yvyko Tarptautinio Kauno kino festivalio metu, nuo spalio 30 d. suksis Vilniaus „Pasakos“ bei Kauno „Romuvos“ kino teatruose, o nuo spalio 31 d. – ir kino centre „Skalvija“.
 • Vilniuje, Kaune ir Panevėžyje – nemokami europietiškų filmų seansai
  2013 spalio 24 d.
  Lietuvos kino mėgėjams – maloni dovana. Europos Parlamento Informacijos biuras Lietuvoje kviečia juos į „LUX kino dienas“ (angl. „LUX film days“). Programoje bus parodyti trys filmai, kurie šiemet varžosi dėl Europos Parlamento įsteigto LUX kino apdovanojimo. Nemokami filmų seansai vyks spalio 29–31 dienomis Vilniaus kino teatre „Pasaka“, lapkričio 5–7 dienomis Kauno kino teatre „Forum Cinemas“ ir gruodžio 3 – 5 dienomis Panevėžio kino teatre „Garsas“. Renginio partneris – Tarptautinis Kauno kino festivalis.
 • Kino žurnalistikos dirbtuvių dalyvių įspūdžiai - V dalis
  2013 spalio 21 d.
  Dokumentikos. Kiekvienas akylesnis stebėtojas pastebėjo, kad dokumentikos kuo toliau, tuo labiau populiarėja. Ne tik kino kūrėjų, bet ir žiūrovų tarpe. Kodėl?
  Galbūt žmonės jau pasiilgo tikrumo. Gal nuolatinė vaidyba –ne tik kino salėse, bet ir gatvėse verčia juos ieškoti nuoširdumo – jei ne pačiame gyvenime, tai bent jau ekranuose...
 • Septintasis Kauno kino festivalis finišą pasieks pajūryje
  2013 spalio 20 d.
  Intelektualiam penktadienio vakarui klaipėdiečiams Kauno kino festivalis rekomenduoja vizualiai užburiančią australų režisierės Cate Shortland dramą „Lorė (2012). Apdovanojimus tarptautiniuose festivaliuose renkanti lyriška ir neįprasta Holokausto studija supažindins su Lore (akt. Saskia Rosendahl) – vyresniąją seserimi, kuriai pavesta rūpintis jaunėliais, kai jų naciai tėvai paimami į sąjungininkų nelaisvę. „Lorė“ – sukrečianti kelionė laiku į nepakeliamai skaudžią praeitį, kurios bauginantys šešėliai dar ilgai temdys mūsų bei ateinančių kartų atmintis.
 • « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

PRENUMERUOKITE NAUJIENAS