Į pradžią

Naujienos

 • Septintasis Kauno kino festivalis finišą pasieks pajūryje
  2013 spalio 20 d.
  Intelektualiam penktadienio vakarui klaipėdiečiams Kauno kino festivalis rekomenduoja vizualiai užburiančią australų režisierės Cate Shortland dramą „Lorė (2012). Apdovanojimus tarptautiniuose festivaliuose renkanti lyriška ir neįprasta Holokausto studija supažindins su Lore (akt. Saskia Rosendahl) – vyresniąją seserimi, kuriai pavesta rūpintis jaunėliais, kai jų naciai tėvai paimami į sąjungininkų nelaisvę. „Lorė“ – sukrečianti kelionė laiku į nepakeliamai skaudžią praeitį, kurios bauginantys šešėliai dar ilgai temdys mūsų bei ateinančių kartų atmintis.
 • Paskutinį savaitgalį Tarptautinis Kauno kino festivalis aplankys Šiaulius
  2013 spalio 20 d.
  Spalio 18-20 dienomis šiauliečių laukia pažintis su septintojo Tarptautinio Kauno kino festivalio programos filmais. Šiais metais stebinantis visai naujais ir nemaria klasika tapusiais meniniais filmais, debiutuojančių lietuvių kūrėjų bei pasaulinio garso menininkų darbais, Kauno kino festivalis Šiaulių gyventojams parengė tikrą gero kino puotą. Seansai vyks Šiaulių dailės galerijoje spalio 18 – 20 dienomis.
 • Savaitgalį Panevėžyje svečiuosis Tarptautinis Kauno kino festivalis
  2013 spalio 10 d.
  Visą artimiausią savaitgalį panevėžiečių ir miesto svečių laukia pažintis su geriausiais Tarptautinio Kauno kino festivalio programos filmais. Filmų seansų gausa palepinęs Kauno bei Vilniaus žiūrovus septintasis Tarptautinis Kauno kino festivalis atvyksta į Panevėžio kino teatrą „Garsas”.
 • Kino žurnalistikos dirbtuvių dalyvių įspūdžiai - IV dalis
  2013 spalio 9 d.
  Tarptautiniame Kauno kino festivalyje dienos prabėga tiesiog nejučiomis... Rytinę tuštumą belaukiant seansų užpildė pasivaikščiojimai šnekinant atvykusius režisierius... Be perstojo klausiant ir diskutuojant apie kino kūrėjo etiką ir moralę, apie tai ką galima rodyti ir ko negalima. Galų gale apie patį kiną ir tai, ko jame žmonės ieško.
 • Vilniuje visą savaitę rodomi geriausi Kauno kino festivalio filmai
  2013 spalio 8 d.
  Vilniuje jau antrą savaitę svečiuojasi septintasis Tarptautinis Kauno kino festivalis. Galimybę pamatyti įdomiausius šių metų filmus, kurių tarpe – garsioji šių metų Kanų kino festivalyje apdovanotoji juosta „Adelės gyvenimas. I ir II skyrius“ – vilniečiai turės iki šio sekmadienio. Festivalio seansai vyksta keturiose sostinės kino erdvėse: „Multikino“ ir „Pasakos“ kino teatruose, kino centre „Skalvija“ ir ŠMC kino salėje.
 • « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

PRENUMERUOKITE NAUJIENAS