Į pradžią
 • Rugsėjo 21 d. „Kvėpavimu į marmurą“ prasidės retrospektyva operatoriui Audriui Kemežiui atminti
  2018-09-12
  „Kiną kuria žmonės, ne kameros“, – yra pasakęs žymus Lietuvos operatorius Audrius Kemežys, 2018 m. vasarį palikęs kino ir realų pasaulį po kovos su sunkia liga. Per du kūrybos dešimtmečius A. Kemežys dirbo su žymiausiais Lietuvos kino kūrėjais, nufilmavo daugiau nei trisdešimt filmų, pelniusių ne tik nacionalinį, bet ir tarptautinį pripažinimą. 11-asis Tarptautinis Kauno kino festivalis (TKKF) pirmasis pristato retrospektyvinę filmų programą šiam ypatingam menininkui ir žmogui atminti.
 • Programoje „Kartą Stambule...“ – perspektyviausių Turkijos režisierių darbai
  2018-09-06
  ,,Kine reikia kuo daugiau jaunų, kosmopolitiškų režisierių, kurie atneštų įvairovės ir pakeistų pasenusias nuostatas“– teigia vienas šių metų TKKF programos sudarytojų, kino kuratorius Mustafa Uzuner. Rugsėjo 20 - 30 d. vyksiančio festivalio metu, žiūrovų dėmesiui filmai iš viso pasaulio, o tarp jų ir turkiškų filmų programa „Kartą Stambule...“.
 • Naujausias „Kaunas Pilnas Kultūros” numeris dedikuotas Tarptautiniam Kauno kino festivaliui
  2018-09-05
  Naujausias kultūros žurnalo „Kaunas Pilnas Kultūros” numeris dedikuotas kinui ir laukiamiausiam įvykiui rugsėjį - Tarptautiniam Kauno kino festivaliui !
 • 11-tasis Tarptautinis Kauno kino festivalis prasidės unikaliu filmu „Madlenos Madlena“
  2018-08-31
  Užsienio festivaliuose pripažinti filmai, garsių kino kūrėjų retrospektyvos, menininkų filmų programa ir edukaciniai kino renginiai – visa tai rugsėjo 20–30 dienomis Kaune prasidėsiančiame jau 11-tajame Tarptautiniame Kauno kino festivalyje (TKKF).
 • Kino klubo ekrane kontraversiškas kino šedevras „Kontaktas“
  2018-08-14
  Rugpjūčio 23 d. 19 val. TKKF kino klubas kviečia į vienos inovatyviausių Šiaurės Amerikos kino kūrėjų Shirley Clarke filmą „Kontaktas“ (The Connection, 1961). Režisierė, jungdama eksperimentinį teatrą, cinéma vérité stilių, dokumentiką ir džiazą bei pasitelkdama Prancūzų Naujosios bangos išpopuliarintą mobilios kameros choreografiją, sukūrė įdomų ir kinetišką filmą, kuris Tarptautiniame Kanų kino festivalyje buvo pripažintas šedevru.
 • « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »
Atsispausdink festivalio programą Kaune