Į pradžią
 • Kauno meras: nekomercinis kinas Laisvės alėjoje turi išlikti
  2007-10-23
  Tarptautiniam Kauno kino festivaliui įsibėgėjus festivalio organizatoriai kartu su LPF „Kauno Plėtros Forumu“ istorinėje LR Prezidentūroje spalio 2 dieną Kaune surengė diskusiją Nekomercinis kinas ir viešosios erdvės Kaune - iššūkiai ir galimybės.
 • Kauno kino festivalyje - puspenkto tūkstančio žiūrovų
  2007-10-22
  Per dešimt pirmojo Tarptautinio Kauno kino festivalio dienų „Romuvos“ kino salėje vykusiuose seansuose apsilankė puspenkto tūkstančio žiūrovų. Didelio dėmesio susilaukė ne tik 32 festivalyje rodyti įvairių šalių filmai, bet ir festivalio renginiai, ypač aktuali pasirodė diskusija dėl viešųjų erdvių Kauno mieste.
 • Tarptautinis Kauno kino festivalis pasiekė finišo tiesiąją
  2007-10-06
  Romuvos kino teatrą gyvenimui prikėlęs pirmasis Tarptautinis Kauno kino festivalis sekmadienį, spalio 7 dieną pasieks finišą. Tačiau nekomercinio kino gerbėjai dar gali suskubti nusipirkti bilietus į paskutinius festivalio seansus ir pasimėgauti sinefilišku savaitgaliu.
 • Festivalyje svečiuojasi kompozitorius Erik Enocksson, sukuręs muziką filmui "Sudie, Falkenbergai"
  2007-10-04
  Tarptautinis Kauno kino festivalis sulaukė dar vieno svečio. Į Kauną atvyko filmo „Sudie, Falkenbergai“ garso takelio autorius, kompozitorius Erik Enocksson. Šio filmo muzika Gioteborgo kino festivalyje buvo nominuota „Auksinio drakono“ apdovanojimui už indėlį į kino meną. TKKF žiūrovai galės susitikti su kompozitoriumi Erik Enocksson po filmo „Sudie, Falkenbergai“ seansų spalio 4 ir 7 dienomis.
 • Kauno kino festivalyje - prancūzų kino šedevrai
  2007-10-02
  Pirmajame Tarptautiniame Kauno kino festivalyje spalio 3-7 dienomis bus parodyta prancūzų Naujosios bangos (Nouvelle vague) filmų retrospektyva. Kartu su Prancūzų kultūros centru paruoštoje programoje - režisierių Robert Bresson, François Truffaut, Alain Resnais ir Jean-Luc Godard kino klasika tapę kūriniai.
 • 1 2 3 »