Į pradžią
 • Festivalio atidarymo vakarėlyje - "Pluxus"
  2007-09-10
  Tarptautinio Kauno kino festivalio atidarymo vakarėlyje laukiama grupės iš Švedijos “Pluxus“ pasirodymo kartu su Lietuvos elektroninės muzikos atlikėjais. Vakarėlis vyks rugsėjo 29 d. BLC požeminėje automobilių stovėjimo aikštelėje.
 • Prancūzų Naujosios bangos retrospektyva
  2007-09-09
  Pirmasis Tarptautinis Kauno kino festivalis, kartu su Prancūzų kultūros centru kvies pažiūrėti Prancūzų Naujosios bangos (Nouvelle vague, pranc. k.) filmų retrospektyvą. Filmai spalio 3-7 d. bus rodomi Kaune, „Romuvos“ kino teatre, šiek tiek vėliau (spalio 5-11 d.) Naujoji banga keliaus į Panevėžio „Garso“ kino teatrą ir galiausiai, spalio 12-18 d. nusiris į „Skalvijos“ kino centrą.
 • Tapatumai
  2007-09-09
  Kas mes? Kokie mes? Kodėl? Visus šiuos klausimus užduoda Tarptautinis Kauno kino festivalis, pristatydamas programą „Tapatumai“, kuri kviečia atidžiau pažvelgti į bendruomenių ir asmens tapatumo problemas. Atsakymų, matyt, ieškosim savyje, o pakeliui į tuos atsakymus, festivalis kviečia atrasti įvairių šalių filmus, kuriuose nagrinėjami psichologinio augimo klausimai, imigracijos ir emigracijos reiškiniai, kultūros dilemos.
 • « 1 2 3