Į pradžią
 • Geriausi ABBAmanijos laikai
  2008-09-21
  Nors vėliau Lasse Hallstrom'as tapo visame pasaulyje žinomas su filmais „Sidro namų taisyklės“, „Šokoladas“ ir kitais, 1977-aisiais, kai filmavo garsųjį filmą „ABBA“ apie tuomet vienos garsiausių ir mylimiausių pasaulio muzikos grupių turą Australijoje, jis buvo pažįstamas daugiausia kaip ABBA vaizdo klipų kūrėjas. Jis sukūrė klipus daugumai ABBA hitų, tokių kaip „Mamma Mia“, „S.O.S.“ ir „Waterloo“.
 • „Rolling Stones" atvyksta į Kauną
  2008-09-18
  Antrasis Tarptautinis Kauno kino festivalis (TKKF) unikalioje programoje „Muzika, keičianti pasaulį“ pristatys pasaulinio pripažinimo sulaukusius filmus apie ne mažesnio pripažinimo sulaukusius muzikantus ir muzikos reiškinius. Tai - ir 2008 m. Tarptautinio Berlyno kino festivalio atidarymo filmas apie legendinius „Rolling Stones“, ir geriausių ABBAmanijos laikų juosta apie švedų ketveriukę, ir mistiškojo Damon'o Albarn'o projekto „Gorillaz“ gimimą atskleidžiantis filmas „Bananaz“.
 • Tarptautinis Kauno kino festivalis spalio 9-20 dienomis
  2008-09-09
  Spalio 9 dieną Kaune prasidės antrasis Tarptautinis Kauno kino festivalis (TKKF). Festivalis pasitiks kino mėgėjus truputį paaugęs - daugiau filmų, daugiau programų, daugiau kino salių. Spalio 9-20 dienomis keturiose salėse bus parodyta daugiau nei 40 kino filmų.
 • « 1 2 3 4 5 6