Į pradžią
 • Kauno kino festivalio filmams - Europos parlamento LUX prizai
  2009-12-21
  Antrus metus iš eilės vienas iš filmų, parodytų Tarptautiniame Kauno kino festivalio programoje, iškovoja Europos Parlamento kasmet skiriamą LUX prizą.
 • Kauno kino festivalio vaizdo klipą įvertino britų reklamos profesionalai
  2009-12-01
  Vaizdo klipas, reklamuojantis Tarptautinį Kauno kino festivalį, pateko į kultinio Didžiojoje Britanijoje leidžiamo ir visame pasaulyje reklamos profesionalų skaitomo žurnalo „Shots“ gruodžio numerį. Lietuvos reklamos agentūros „Not Perfect Y&R““ ir gamybos namų „Dansu“ sukurtas klipas publikuojamas kaip pavyzdinis kūrybinis darbas.
 • Šįvakar per LTV2 - Kauno kino festivalis ir Stasys Eidrigevičius
  2009-11-16
  Tarptautinio Kauno kino festivalio organizatoriai kartu su LTV2 kviečia visus, kurie nespėjo išvysti filmo su lietuvių dailininku Stasiu Eidrigevičiumi „Buzkaši - stepių daina“ (rež. Jacques Debs) spalį Kaune arba Vilniuje, pasinaudoti galimybe jį pamatyti šį vakarą per LTV2 kanalą. 18.05 bus parodytos akimirkos iš Tarptautinio Kauno kino festivalio ir jo metu vykusio susitikimo su Stasiu Eidrigevičiumi bei filmo kūrėju Jacques Debs, kurios primins neseniai įvykusius įspūdingus susitikimus bei sukurs gerą nuotaiką stebėti filmą.
 • Paskutinį sekmadienį Kauno kino festivalyje Peteris Greenaway'us kviečia į „Nakties sargybą“
  2009-10-18
  Lietuvos kino žiūrovų pamėgtas režisierius Peteris Greenaway'us - filmų „8 1/2 moters“, „Intymus dienoraštis“, “Virėjas, vagis, jo žmona ir jos meilužis“ bei kitų juostų autorius - naujausiu savo filmu „Nakties sargyba“ kviečia nusikelti į 17 amžiaus bohemos pasaulį.

  P. Greenaway'aus „Nakties sargyba“ - Tarptautinio Kauno kino festivalio uždarymo filmas, kuris šįvakar Vilniaus kino teatre „Pasaka“ užbaigs net tris savaites kino mylėtojus Kaune ir Vilniuje rinktinių filmų programa džiuginusį festivalį. Gal būtent šis seansas atsakys į svarbiausius klausimus ir sudėlios „visus taškus ant i“?
 • Šeštadienio kine - Kanuose „Auksinės kameros“ apdovanojimą pelnęs „Alkis“
  2009-10-17
  Kodėl reikia imtis tokių drastiškų priemonių kaip badas, kad užsitarnautum elementarų žmogiškumą? - neretai klausia žmogus, pažiūrėjęs stipriausiu 2008-jų metų Europos debiutu išrinktą Steve McQueeno filmą „Alkis“, kurį Lietuvos žiūrovams pristato Tarptautinis Kauno kino festivalis.
 • 1 2 3 4 5 6 7 8 9 »