Į pradžią
 • Savaitgalį „Pasakos“ kino teatre - „Plataus kampo“ efektas
  2009-10-16
  Paskutinį savaitgalį Vilniaus „Pasakoje“ šurmuliuojantis Tarptautinis Kauno kino festivalis žiūrovams paruošė kokybišką ir išbaigtą „Plataus kampo“ efektą. Taip pavadinta daugiausiai filmų apimanti festivalio programa desertui paliko unikalias, įsimintinas, Kauno žiūrovų jau įvertintas kino juostas. Penktadienio ir sekmadienio vakarais žiūrovus sušildys ekstravagantiški nepriklausomo kino režisieriai iš Niujorko broliai Joshua ir Benny Safdie, publikai pristatysiantys savo naujausią kūrinį „Parneški rozmarinų“.
 • Nepriklausomo Amerikos kino režisieriai Lietuvoje: „Parneški rozmarinų“ ir gyvenimas pasikeis
  2009-10-15
  „Parneški rozmarinų“ gali tapti nauju šūkiu visiems, pažiūrėjusiems Tarptautinio Kauno kino festivalio filmą „Parneški rozmarinų“. Filmo režisieriai broliai Benny ir Josh Safdies šiuo posakiu išreiškė plonytę ribą tarp būsenos kai jautiesi laimingas arba liūdi. Išeisi į parduotuvę rozmarinų - kai kas pasikeis ir galbūt beeinant liūdesį, vienatvę pakeis nauja idėja, problemos taps juokingos, apims džiugesys.

  Spalio 16 ir 18 dienomis Tarptautinis Kauno kino festivalis kviečia apsilankyti sostinės kino teatre „Pasaka“ ir pasinaudoti unikalia galimybe ne tik pamatyti nepriklausomo amerikietiško kino pavyzdį - filmą „Parneški rozmarinų“, bet ir susitikti su jo režisieriais - tiesiai iš Niujorko į Vilnių atvykstančiais broliais Josh ir Benny Safdies.
 • Festivalio žiūrovų Kaune favoritas - „Sveiki atvykę“
  2009-10-15
  Tarptautinio Kauno kino festivalio lankytojai, festivalio metu Kaune balsavę už žiūrėtus filmus, daugiausiai savo simpatijų atidavė ir šiltų atsiliepimų negailėjo prancūzų režisieriaus Philippe'o Lioreto filmui „Sveiki atvykę“. Festivalio metu Vilniuje bus parodyta didžioji dalis Kauno publikos pamėgtų kino juostų, o žiūrovų pageidavimu rengiamas papildomas filmo „Auklėjimas“ seansas.
 • Kauno kino festivalis iš seniausio šalyje kino teatro keliasi į naujausią
  2009-10-12
  Pirmadienio vakarą Tarptautinio Kauno kino festivalio filmai pasieks Vilniaus žiūrovus. Į naujausią šalyje „Pasakos“ kino teatrą kviečia ne tik naujausi, rinktiniai skirtingų pasaulio šalių kūrėjų filmai, bet ir nauji susitikimai su režisieriais.

  Vilniuje visą savaitę bus rodoma didžioji Tarptautinio Kauno kino festivalio filmų programos dalis. Savaitės pradžioje žiūrovus iš kėdžių vers filmų programos „Muzika, keičianti pasaulį“ drąsios kino juostos: „All Tomorrow's Parties“, „Gali būti triukšmo“, „Pašėlęs derinys. Artūro Raselo portretas“ bei artipilnę Kauno žiūrovų salę pravirkdęs filmas „Youssou N'Douras: „Duodu tai, ką myliu“.
 • Stasys Eidrigevičius: „Kaunas - labai svarbus miestas mano kūrybos kelyje“
  2009-10-11
  Šeštadienio vakarą po filmo „Buzkaši - stepių daina“ su Tarptautinio Kauno kino festivalio žiūrovais susitikęs dailininkas Stasys Eidrigevičius pasakojo ypatingai apsidžiaugęs galimybe Lietuvos žiūrovams pristatyti filmą, kuriame jis pats vaidino.

  „Kai Ilona man paskambino ir pakvietė atvažiuot į Kauno kino festivalį, aš labai apsidžiaugiau, - pasakojo S.Eidrigevičius. - Kaunas apskritai yra labai svarbus miestas mano kūrybos kelyje, kartu su Panevėžiu ir Vilniumi.“
 • « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 »