Į pradžią
 • Žiūrovų pageidavimu - papildomas filmo „Auklėjimas“ seansas Vilniuje!
  2009-10-11
  Vienas populiariausių ir mylimiausių šių metų Tarptautinio Kauno kino festivalio filmų, režisierės Lone Scherfig filmas “Auklėjimas“ bus rodomas dar vieną kartą. Papildomas filmo seansas vyks spalio 15 d. 20.45 val. kino teatro “Pasaka“ (Vilnius) Didžiojoje salėje. Tai - vienintelė galimybė Vilniaus žiūrovams pamatyti šį filmą, kuris sulaukė daug šiltų atsiliepimų iš Kauno žiūrovų.
 • Sveiki atvykę, Kaunas šiandien sutrikęs ir sudėtingas…
  2009-10-11
  Miestai, visai kaip žmonės. Kai kurie miestai gyvena ateitimi, kai kurie - praeitimi. Vieni - akli karjeristai, kiti - principingi nonkonformistai.

  Kai kurie, akivaizdūs ekstravertai, paženklinti didybės manijos, - jiems pasisekė, jie pateko „ant bangos“, kaip žmonės sako, pasitaikė būti tinkamu laiku, tinkamoje vietoje - dabar, jie velka praeities naštą, puikuojasi savo pilimis ir bulvarais, herojų paminklais, - tapę savo pačių įvaizdžio įkaitu, leidžiasi suvartojami įkyrių, lyg skėriai, nuolatos užplūstančių turistų...
 • Paskutinį kino savaitgalį Kaune - įtaigūs filmų ir jų kūrėjų pasakojimai
  2009-10-09
  Kaunas nepriklausomo kino ritmu pulsuoja paskutinį savaitgalį - kino mylėtojų vis arčiau prisijaukinamas trečius metus organizuojamas Tarptautinis Kauno kino festivalis paskutiniam savaitgaliui Kaune paruošė ypač giliai prasmių ieškančių ir įtaigiai pasakojančių filmų derinį, o abu savaitgalio vakarus su žiūrovais bendraus garsūs kino ir kitų sričių kūrėjai.
 • Su Kauno kino festivalio publika susitiks aktoriumi tapęs Stasys Eidrigevičius
  2009-10-08
  „Stasy, atsibusk! Tuoj prasidės buzkaši!“ - taip prasideda Tarptautinio Kauno kino festivalyje rodomas filmas „Buzkaši - stepių daina“, kuriame vieną pagrindinių vaidmenų atlieka pasaulinio garso lietuvių dailininkas Stasys Eidrigevičius. Netrukus kino mylėtojai bei šio Lenkijoje gyvenančio lietuvių menininko gerbėjai turės galimybę į jį kreiptis tiesiogiai, nes spalio 10-12 dienomis Kaune ir Vilniuje Stasys Eidrigevičius kartu su režisieriumi Žaku Debsu Kauno kino festivalio žiūrovams patys pristatys filmą „Buzkaši - stepių daina“.
 • Zebras yra baltas, teigia Tarptautinio Kauno kino festivalio organizatoriai
  2009-10-06
  Zebras yra baltas, stiklinė yra pusiau pilna, kiaušinis buvo pirmiau už vištą, būti, - atsakymus į kiekvienam anksčiau ar vėliau kylančius klausimus pateikia trečiasis Tarptautinis Kauno kino festivalis, šiemet startavęs su šūkiu „Kinas, kuris atsako į klausimus“.

  Iki spalio 11 dienos Kaune, o spalio 12-18 dienomis Vilniuje vyksiantis festivalis kviečia žiūrovus kiną vertinti kaip susimąstyti skatinantį meną bei kartu su filmais kelti klausimus ir ieškoti atsakymų į juos.
 • « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 »