Į pradžią
 • Unikalaus muzikos festivalio dešimtmetis - dokumentiniame koliaže „All Tomorow's Parties“
  2009-09-25
  Europai kvėpuojant grandiozinių muzikos festivalių ritmu, Tarptautinis Kauno kino festivalis dovanoja galimybę pažinti vieną populiariausių tokių renginių - Jungtinės Karalystės pakrantėje vykstantį muzikos festivalį „All Tomorrow's Parties“, įamžintą dokumentinėje kino juostoje.

  Jau dešimtmetį Anglijoje gyvuojantis nemokamas alternatyvios muzikos festivalis sutraukia tūkstančius melomanų iš Europos ir viso pasaulio. Festivalių gausybėje šis išsiskiria tuo, kad kasmet „All Tomorrow's Parties“ programą rengia vis kitas atlikėjas ar grupė, sukviečianti mylimiausius savo muzikantus.
 • Kaune - informacinis renginys apie ES fondų finansavimą
  2009-09-25
  MEDIA Desk Lietuva š.m. spalio 6 d. Tarptautinio Kauno kino festivalio metu pristatys Europos audiovizualinio sektoriaus paramos programą MEDIA 2007. Informacinio renginio metu bus pristatomos pagrindinės MEDIA 2007 programos finansavimo schemos, skirtos remti filmų ir vaizdo žaidimų kūrimą, audiovizualinio sektoriaus darbuotų ir studentų mokymų organizavimą bei filmų sklaidą virtualioje erdvėje.
 • Kauno kino festivalyje - dailininkai, muzikantai ir režisieriai
  2009-09-23
  Trečiasis Tarptautinis Kauno kino festivalis, prasidėsiantis spalio 1 d., kino mėgėjus pakvies susitikti ne tik su tradiciniais kino festivalių svečiais - filmų režisieriais. Renginyje svečiuosis net trys kino kompozitoriai bei visame pasaulyje garsus lietuvis dailininkas Stasys Eidrigevičius, prisidėjęs prie festivalyje pristatomo Jacques Debs filmo „Buzkaši - stepių daina“ kūrimo.
 • Festivalio bilietus ir abonementus Kaune parduoda Bilietupasaulis.lt
  2009-09-22
  Bilietus ir abonementus į trečiojo Tarptautinio Kauno kino festivalio filmus Kaune galima įsigyti „Bilietų pasaulio“ pardavimo punktuose, internete www.bilietupasaulis.lt bei kino teatro „Romuva“ kasoje. Vilniuje bilietai parduodami festivalio kino teatre „Pasaka“.
 • Dėmesio centre - kino kompozitoriai
  2009-09-21
  Kas būtų kinas be muzikos? Tarptautinio Kauno kino festivalio organizatoriai užtikrinai purto galvas - kinas negali egzistuotii be muzikos, ir pristato specialią programą, skirtą kino muzikos kūrėjams „Šiaurės garsai kine“. Kitą savaitgalį Kaune svečiuosis trys muziką kino filmams kuriantys kompozitoriai iš Islandijos, Švedijos ir Norvegijos. Jie ne tik susitiks su festivalio žiūrovais, bet ir pakvies paklausyti gyvai atliekamos muzikos.
 • « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 »