Į pradžią
 • Prisijunkite prie festivalio!
  --
  Tarptautinis Kauno kino festivalis gimė 2007 m. ir tapo svarbiausiu kino reginiu Kaune. Kviečiame prisidėti prie šio renginio ir kartu su dinamiška festivalio komanda kurti aktyvią kino meno erdvę.
 • Savaitgalį Vilniuje - filmai, atspindintys tikrąją Ameriką
  2009-06-05
  Penktadienį “Redux: nepriklausomo amerikietiško kino ciklas“ atkeliauja į Vilniaus kino teatrus. Kaune didelio žiūrovų dėmesio sulaukę menkai Lietuvoje pažįstami nepriklausomų JAV režisierių sukurti filmai savaitgalį bus rodomi kino teatruose “Skalvija“ ir “Forum Cinemas Vingis“. “Oskarais“ apdovanotas filmas “Milkas“ su Seannu Pennu Vilniuje bus rodomas du kartus, kad visi norintys turėtų galimybę jį pamatyti.
 • Patarimas: bilietus pirkite iš anksto!
  2009-06-05
  Džiaugiamės žiūrovų dėmesiu “Redux: nepriklausomo amerikietiško kino ciklui“: bilietai į filmo “Milkas“ seansus graibstomi. Kviečiame įsigyti bilietus iš anksto, nes paskutinės minutės kino teatro lankytojai gali nusivilti negavę bilieto. Žiūrovai, kurie nespėjo laiku įsigyti bilietų “Forum Cinemas Kaune“ ar “Skalvijos“ kino centre yra kviečiami filmą žiūrėti šeštadienį, birželio 6 d. 21.00 talpioje “Forum Cinemas Vingis“ salėje. Kaip bebūtų, jei jau nusiteikėte šį savaitgalį kino teatre pažiūrėti filmą “Milkas“, pasirūpinkite bilietais iš anksto!
  Kiti du “Redux: nepriklausomo amerikietiško kino ciklo“ filmai “Vaistai nuo melancholijos“ ir “Malonumas būti apiplėštam“, nors Oskarais nėra apdovanoti, bet tikrai taip pat verti žiūrovų dėmesio!
 • Seano Penno vaidmuo kupinas energijos ir džiaugsmo
  2009-06-04
  Jonathan Romney

  Sean'o Penn'o veide nedažnai galima išvysti šypseną. Paprastai jis atrodo, lyg grumtųsi su pačia tautos sąžine. Bet filme „Milkas“ jo veidą vagoja euforiškos ir šelmiškos šypsenos raukšlės. Pažvelkite į režisierių Gusą Van Santą. Jo paskutinės trys juostos „Dramblys“ (Elephant), „Paskutinės dienos“ (Last Days) ir „Riedlenčių parkas“ (Paranoid Park) buvo introspektyvios, pedantiškos esė apie jaunystę ir netikėtą mirtį. Tuo tarpu „Milkas“ - nuotaikingas ir politinio optimizmo perpildytas filmas apie energingą ir ryškią socialinę asmenybę. Kaip ir JAV prezidento inauguracijos ceremonija, „Milkas“ yra retenybė, stiprus amerikietiškas manifestas, su kuriuo galima nesigėdijant sutikti.
 • San Francisko įlankos bliuzas: „Vaistai nuo melancholijos“
  2009-06-03
  Scenaristo ir režisieriaus Barry Jenkins'o pirmasis pilnametražis filmas, pasakojimas apie meilę ir neapykantą „Vaistai nuo melancholijos“, yra pirmoji suplanuotos trilogijos apie San Franciską dalis. Filmas prasideda nuo scenos, kurioje pagiringi Mičas (vaid. Wyatt Cenac) ir Džoana (vaid. Tracey Heggins) pirštais valosi dantis svetimoje vonioje. Pusryčiaujant po vienos nakties nuotykio nejaukią nuotaiką sušvelnina Džoanos sielvartas dėl jos neištikimybės savo partneriui. Ji graži, bet beširdė. Ji, kaip ir Mičas, juodaodė, gyvena mieste, kuriame afroamerikiečių yra maždaug 7 %, o augantys vidurinės klasės rajonai išstumia uždirbančius mažiau nei 100 000 JAV dolerių per metus. Mičas karštligiškai bando kabintis į tai, ką laiko savo tapatumo esme.
 • « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 »