Į pradžią
 • Pirmosiomis vasaros dienomis - nepažįstamas amerikietiškas kinas
  2009-05-21
  Lietuvos kino žiūrovų, kurie įsitikinę, kad Amerikoje sukurti filmai prasideda veiksmo trileriais ir baigiasi romantiškomis komedijomis, laukia siurprizas. Birželio pradžioje mūsų šalies kino teatrus pasieks nedaug pažįstamas nepriklausomas amerikietiškas kinas.
 • Prailgo laukti Tarptautinio Kauno kino festivalio?
  Aperityvui - nepriklausomo amerikietiško kino ciklas jau birželį
  2009-05-21
  Birželio mėnesį Tarptautinis Kauno kino festivalis Kaune ir Vilniuje pristatys kino programą, pavadintą „Redux: Nepriklausomo amerikietiško kino ciklas“. Birželio 3-5 d. filmai bus rodomi „Forum Cinemas“ kino teatre Kaune, o birželio 5-7 d. „Skalvijos“ kino centre ir „Forum Cinemas“ Vilniuje. Apie visa tai kalbamės su šios programos sudarytoju Tomu Tengmark'u, kuris geriau žinomas kaip Kauno kino festivalio programos autorius.
 • Birželį Lietuvoje - nepriklausomo amerikietiško kino ciklas
  2009-05-07
  Tarptautinio Kauno kino festivalio organizatoriai pristato specialią nepriklausomo amerikietiško kino programą „Redux: Nepriklausomo amerikietiško kino ciklas“, suteikiančią galimybę susipažinti su turtinga amerikietiško kino kultūra, siekiančia daug toliau nei Lietuvos kino teatrus užtvindžiusi Holivudo studijų produkcija.
 • Palaikykite Kauno kino festivalį skirdami 2% pajamų mokesčio
  --
  Dėkojame visiems, kurie lankėsi Tarptautiniame Kauno kino festivalyje ir kituose VšĮ “Visos mūzos“ organizuotuose renginiuose Kaune, taip pat - už entuziazmą kovojant dėl “Romuvos“ kino teatro grąžinimo miestui.

  Džiaugsimės, jei turėsite galimybę ir šiais metais skirti 2 proc. pajamų mokesčio VšĮ “Visos mūzos“. Jūsų parama padės įstaigai toliau burti bendraminčius ir dirbti miesto ir kino labui.
 • « 1 2 3 4 5 6 7 8 9