Į pradžią
 • Skirkite 2% Kauno kino festivaliui
  2010-03-31
  Džiaugiamės, kad Tarptautinis Kauno kino festivalis kiekvienais metais sulaukia vis didesnio Jūsų palaikymo - apsilankymais, pagalba, geru žodžiu. Organizatorių komanda VšĮ “Visos mūzos“ jau renka naujus filmus 2010-ųjų festivaliui.

  Kauno kino festivalį kasmet kuria daug žmonių, iš jų daugelis - savanoriškai. Tačiau yra sričių, už kurias gražiais norais sąskaitų apmokėti negalime. Tad jei tikite, kad verta palaikyti šį žiūrovų meile ir organizatorių entuziazmu trykštantį festivalį, skirkite 2 procentus pajamų mokesčio jo tolimesniam gyvavimui.
 • Savaitgalį Kaune sušildys prancūziškas kinas
  2010-01-28
  Penktadienį Kaune legendiniu filmu „Hirosima, mano meile“ prasidės prancūzų kino festivalis „Žiemos ekranai“. Kino teatre „Forum Cinemas Kaune“ sausio 29-31 dienomis bus parodyti devyni rinktiniai naujai sukurti ir klasikiniai prancūziški filmai.
 • Kviečiame praskleisti „Žiemos ekranų“ užuolaidas
  2010-01-22
  Mažuose senučiuose Paryžiaus kino teatruose ekranus vis dar dengia raudonos aksominės užuolaidos. Prieš seansą jos atitraukiamos, iš lėto, su praeitį menančiu girgždesiu. Kviečiame praskleisti „Žiemos ekranų“ užuolaidas.

  Tarptautinis Kauno kino festivalis sveikina šiandien prasidedantį penktąjį prancūzų kino festivalį „Žiemos ekranai“. Kauno kino festivalio komanda bendradarbiauja su „Žiemos ekranais“ jau ketverius metus ir atidarymo proga draugiškai linki gerų kino mechanikų, smalsių žiūrovų ir uždegančių diskusijų.

 • Trečiadienį - Kauno kino festivalio gimtadienio vakarėlis
  2010-01-18
  Tarptautinis Kauno kino festivalis trečiadienį, sausio 20 d., kviečia į „Suflerio būdelėje“ (Daukšos 34, Kaune) vyksiantį gimtadienio vakarėlį. Kauno kino festivalis šįkart kviečia ne žiūrėti kino, o jo klausytis. Nepamirštamą muziką iš populiarių filmų garso takelių gros Kauno kino festivalio organizatoriai ir kiti kinui prijaučiantys muzikos gerbėjai. Į Kauno kino festivalio gimtadienį kviečiami visi, kuriuos jaudina kinas bei muzika.
 • « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10