Į pradžią
 • Paskutinį kino savaitgalį Kaune - istorijos iš šiaurės ir pietų
  2010-10-09
  Susitikimų, atradimų ir gerų filmų kupinas Tarptautinis Kauno kino festivalis paskutiniam savaitgaliui Kaune parengė įvairiaspalvę programą. Nuo spalio 11 dienos, pirmadienio, festivalio kino juostos pradės suktis Vilniaus kino teatruose „Pasaka“ ir „Skalvija“.
 • Penktadienį ir šeštadienį - papildomi Bela Tarro filmų seansai
  2010-10-08
  Į festivalį jau beveik atvykus ypatingajam vengrų režisieriui, traukiasi ir techniniai nesklandumai, sutrukdę keleto Bela Tarro filmų demonstravimus. Tarptautinis Kauno kino festivalis atsiprašo žiūrovų už nepatogumus, ir užtikrina, kad Kaune bus parodyta visa režisieriaus retrospektyva, taip pat ir filmai „Rudens almanachas“ bei „Standartiniai žmonės“. Tik pastarieji seansai - pakeistu laiku.
 • Penktadienį - akis į akį su Nematomu žmogumi
  2010-10-08
  Penktadienį 16 val. restorane „Sadutė“ (Rotušės a. 4, Kaunas) vyks 1984 m. filmo „Nematomas žmogus“ (režisierius Aleksandras Zacharovas) peržiūra. Pagal H. G. Wellso to paties pavadinimo romaną sukurtame filme vaidino aktorius Romualdu Ramanausku, kuris ir dalyvaus susitikime

  Mažai kam žinoma, jog šis filmas buvo filmuojamas Lietuvoje, o daugelis svarbiausių jo scenų - Kauno senamiestyje. Aleksandro Zacharovo filmo „Nematomas žmogus veiksmas, nukelia į XIX amžiaus Angliją.
 • Šeštadienį Kaune savo filmų retrospektyvą pristatys menininkas Deimantas Narkevičius
  2010-10-08
  Tarptautinis Kauno kino festivalis šeštadienį, spalio 9 dieną žiūrovus pakvies susitikti su vienu garsiausių Lietuvos šiuolaikinių menininkų Deimantu Narkevičiumi. Menininko darbų retrospektyvoje bus rodomi jo kūriniai, pripažinti tarptautiniame meno pasaulyje.

  Nacionalinės premijos laureatas Deimantas Narkevičius 2008-aisiais buvo įvertintas prestižiniu Vincent van Gogh apdovanojimu, kuris kas du metus įteikiamas sėkmingiausiam Europos menininkui. Pagal "ArtFacts" skelbiamą menininkų reitingą šiuo metu Deimantas Narkevičius pasaulio meno scenoje užima 373 vietą - tai yra aukščiausia vieta, kurią užima menininkas iš Baltijos šalių.

 • Šeštadienio diskusija: Kino kritiko darbo ypatumai skirtingose politinėse santvarkose
  2010-10-08
  Spalio 9d. 13val. VDU Centriniuose rūmuose, 405 auditorijoje (Daukanto g. 28, Kaunas) įvyks viešas prof. Kirilo Razlogovo ir prof. Gintauto Mažeikio pokalbis apie kino kritikos reikšmę, funkcijas bei galimybes skirtingose politinėse santvarkose.

  ,
 • « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »