Į pradžią
 • Šarūnas Bartas sugrįžo į Kauną visai savaitei
  2010-10-02
  Tarptautinį Kauno kino festivalį šūvio garsu atidarė Šarūno Barto „Eurazijos aborigenas“. Festivalio startą ir juostos premjerą Lietuvoje lydėjo fotografų blykstės ir aplodismentai.

  „Dėsninga, kad „Eurazijos aborigenas“ Lietuvos žiūrovams pristatomas Kaune, - sakė filmo prodiuserė Jurga Dikčiuvienė. - Šarūnas Bartas savo kino karjerą pradėjo nuo šio miesto. Kauno „Bangos“ kino studijos vadovu jis tapo būdamas 19 metų, čia darė pirmuosius kino bandymus.“

  Į miestą, kuriame užaugo ir pradėjo filmuoti, Kauno kino festivalio ir premjeros dėka Šarūnas Bartas grįžo visai savaitei. Antradienį, spalio 5 dieną 19 valandą VDU galerijoje „101“ vyks jo susitikimas su visais, kurie nori pasikalbėti apie jo kūrybą.
 • Šiandien Šarūno Barto filmo premjera pradedamas Kauno kino festivalis
  2010-10-01
  Šiandien Kaune naujausio Šarūno Barto filmo „Eurazijos aborigenas“ seansu prasideda ketvirtasis Tarptautinis Kauno kino festivalis. Iki spalio 10-osios daugiau nei 120-ies įkvepiančių filmų iš viso pasaulio programa bus rodoma kino teatre „Forum Cinemas Kaune“, Vytauto Didžiojo universiteto galerijoje „101“ ir kitose miesto erdvėse.

  Su žiūrovais susitiks daugiau nei dvi dešimtys kino kūrėjų iš Lietuvos, Prancūzijos, Ispanijos, Lenkijos, Suomijos, Rusijos, JAV, Didžiosios Britanijos, Izraelio, Vengrijos. Spalio 11-17 dienomis festivalis persikels į Vilniaus kino teatrus „Skalvija“ ir „Pasaka“.
 • Prasideda balsavimas už geriausią Kauno kino festivalio filmą
  2010-09-30
  Iki Spalio 10 dienos kviečiame būti reakcingais žiūrovais, kritiškai vertinti ir išsakyti savo nuomonę apie festivalio filmus. Jūsų balsai lems publikos simpatijų apdovanojimo laimėtoją, kuris bus išaiškintas festivalio uždarymo ceremonijoje. Balsavimo laukelius rasite kino festivalio tinklalapyje prie kiekvieno filmo aprašymo. Įvertinę kūrinį trijų balų sistemoje ir įvedę savo kontaktinius duomenis dalyvausite loterijoje. Balsuoti už kiekvieną filmą galima vieną kartą. Iš sąrašo balsavusiųjų už daugiausiai simpatijų pelniusį filmą bus ištrauktas vienas, kuris laimės „Silver“ įsteigtą prizą - „Nikon P100“ skaitmeninį fotoaparatą.
 • Tarptautinis Kauno kino festivalis kviečia nepraleisti išskirtinių tik Kaune vyksiančių filmų seansų
  2010-09-29
  Poryt prasideda ketvirtasis Kauno kino festivalis - kasmet vis didesnis ir brandesnis tarptautinis kino renginys. Nuo penktadienio gero kino mylėtojai kviečiami įsitaisyti kino teatro „Forum Cinemas Kaune“ salėse ir mėgautis ypatingais filmais. Organizatoriai primena, kad išskirtinės kino juostos, ypatingi svečiai, prasmingi renginiai visų pirma lauks festivalio svečių Kaune.

  Tarptautinis Kauno kino festivalis unikalus Lietuvoje dėl to, kad tai yra nacionalinio masto kino renginys, kurio centras yra ne sostinėje. Žiūrovai kviečiami nepraleisti galimybės pamatyti pasaulinio garso kino filmus, kurie bus rodomi tik Kaune, o kai kurie iš jų - tik po vieną kartą.
 • Kauno kino festivalis kviečia į atidarymo vakarėlį
  2010-09-29
  Tradicija tapęs Tarptautinis Kauno kino festivalis skaičiuoja paskutines akimirkas iki pirmojo seanso ir kviečia visus susiburti atidarymo vakarėliui.
 • « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »