Į pradžią
 • Bilietai į festivalio filmus
  --
  Spalio 1-10 d. Kaune, k/t „Forum Cinemas“, perkant 1 bilietą kaina 14 litų, 5 bilietus - po 12 litų, 10 bilietų - po 10 litų (bilietus galima įsigyti kino teatro "Forum Cinemas" kasose).
 • Tarptautinis Kauno kino festivalis kviečia į Mediadesk organizuojamus mokymus „Kino kūrėjo ABC“
  2010-09-25
  Spalio 6 dieną, trečiadienį, VDU menų galerijoje(Laisves al. 53) vyks mokymai, skirti besidomintiems kino gamybos ir platinimo procesais. Iki spalio 4d. čia užsiregistravę žmonės galės išgirsti daug įdomios patirties turinčių kino profesionalų paskaitas apie šios industrijos ypatybes ir kūrinio gyvavimo etapus.
 • Animacijos meistras P. Dumala savo magiškus filmus pristatys Kauno kino festivalio žiūrovams
  2010-09-24
  Spalio 1 - 17 d. vyksiančiame Tarptautiniame Kauno kino festivalyje bus parodyta lenkų animacijos klasiko Piotro Dumalos animacinių filmų retrospektyva. Jo sukurti filmai yra sulaukę pasaulinio pripažinimo ir daugybės tarptautinių apdovanojimų dėl savitos animacinės technikos ir nepaprastai subtilių įžvalgų į žmogaus sielą. Animacijos meistras pats atvyks į Lietuvą pristatyti retrospektyvos Kauno kino festivalio žiūrovams.

  Beveik visi P. Dumalos animaciniai filmai skirti suaugusiems, t. y., atlieka ne linksminamąją pramoginę funkciją, bet įtraukią į siurrealistinį, baugų pasaulį, veikiantį pagal keistą sapnų logiką. Animatoriaus paradoksalumas sudomino netgi MTV kanalą, - P. Dumala buvo pakviestas sukurti animuotą MTV kanalo logotipą.
 • Kauno kino festivalyje suksis rinktiniai Europos trumpametražiai filmai ir animacija
  2010-09-20
  Spalio 1 - 17 d. vyksiančiame Tarptautiniame Kauno kino festivalyje bus galima pirmą kartą Lietuvoje pamatyti išskirtinių trumpametražių ir animacinių filmų programą, sudarytą bendradarbiaujant su trumpametražių filmų Kanais laikomu tarptautiniu Klermono-Ferano kino festivaliu.

  „Kauno kino festivaliui šie metai ypatingi tuo, kad praturtinome savo programą trumpametražiais bei animaciniais filmais. Labai džiaugiamės, kad pradžią šiai tradicijai kuriame kartu su tokiu svarbiu trumpametražių filmų draugu kaip Klermono-Ferano trumpametražių filmų festivalis,“ - sakė Tarptautinio Kauno kino festivalio direktorė Ilona Jurkonytė.
 • Spalį Kaune susiburs kino kūrėjai, kritikai ir įkvėpėjai
  2010-09-16
  Jau po dviejų savaičių Kaune rinksis ypatingi svečiai, pradedant pasaulinio garso kino režisieriais ir kritikais, baigiant kino industrijos atstovais ir net filmų herojai. Tarptautinis Kauno kino festivalis šiais metais priims rekordinį skaičių svečių ir pakvies į renginius, vyksiančius visame mieste. Organizatoriai žada, kad spalį Kaunas taps tikra kino sostine.

  „Festivalyje savo filmus pristatys ne tik legendinis vengrų režisierius Béla Tarras, besisvečiuosiantis Kaune spalio 8 - 11 dienomis. Jaunosios kartos režisierius iš Italijos Pietro Marcello, su kurio kūryba festivalio žiūrovai jau pažįstami, pristatys naujausią savo filmą „Vilko nasrai“, kuris buvo apdovanotas Berlyno kino festivalyje. Suomių režisierė Saara Cantell pristatys jautrią dramą „Širdies dūžiai“, išskirtą Vokietijos Liubeko ir Portugalijos „Festroia“ kino festivaliuose,“ - ketvirtadienį spaudos konferencijoje sakė Kauno kino festivalio direktorė Ilona Jurkonytė.
 • « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »