Į pradžią
 • Tarptautiniame Kauno kino festivalyje - šių metų Kanų festivalio „Auksinės palmės šakelės“ laimėtojas
  2010-09-13
  Ketvirtajame Tarptautiniame Kauno kino festivalyje žiūrovai pamatys filmus, kurie yra pripažinti geriausiais kino pasaulyje. Kanų, Venecijos ir kitų svarbių kino renginių įvertintos juostos „Dėdė Būnmis, kuris prisimena savo praeitus gyvenimus“, „Libanas“, „Adriena Pal“, „Įsivaizduojamos meilės“ ir dar daug dėmesio vertų filmų Kauną ir Vilnių pasieks spalio mėnesį.

  Festivalio programoje - išskirtinė galimybė išvysti Tailando menininko Apichatpongo Weerasethakulo filmą „Dėdė Būnmis, kuris prisimena savo praeitus gyvenimus“, šį pavasarį apdovanotą „Auksine palmės šakele“ Kanų kino festivalyje. Juostoje pasakojama apie sunkiai sergantį dėdulę Būnmį, kuris iš tiesų prisimena savo ankstesnius gyvenimus ir su artimiausiais žmonėmis keliauja savo prisiminimų keliais. Kanų tarptautinės žiuri simpatijas pelnė ši magiška, paslaptinga ir įkvepianti komedija ne tik apie sielų persikūnijimą, bet ir apie žmogaus ryšį su gamta ir savąja žeme.
 • Į Tarptautinį Kauno kino festivalį atvyksta vengrų avangardistas Béla Tarras
  2010-09-09
  Tarptautinis Kauno kino festivalis, bendradarbiaudamas su Vengrijos kino institutu bei Vengrijos kultūros institutu Taline, spalį pristatys garsaus savito braižo vengrų kino režisieriaus, scenaristo Bélos Tarro filmų retrospektyvą. Organizatoriai praneša, kad savo dalyvavimą Kauno festivalyje jau patvirtino ir pats Béla Tarras.
 • Tarptautinis Kauno kino festivalis: apie tiltus, maršrutinius autobusus ir kuprines
  2010-08-31
  Tarptautinis Kauno kino festivalis liepos mėnesį parengė specialią programą elektroninės muzikos festivalio „Tundra“ lankytojams. Kasmet specialią muzikos programą „Muzika keičianti pasaulį“ rengiantis festivalis ne pirmus metus broliaujasi su vienu didžiausių ir seniausių Lietuvos vasarinių muzikos festivalių. Kauno kino festivalio direktorė Ilona Jurkonytė ir programos sudarytojas Tomas Tengmarkas, pakuodamiesi kuprines kelionei į Zarasų rajoną, kuriame jau dunksėjo Tundra, stabtelėjo trumpam pašnekesiui apie artėjantį Tarptautinį Kauno kino festivalį, kuris Kauno ir Vilniaus žiūrovus šiais metais aplankys spalio 1 - 17 dienomis.

  (Tekstas publikuotas žurnalo „Kinas“ liepos mėn. numeryje. Pateikiamas pilnas pokalbis.)
 • Kauno kino festivalis kviečia savanorius
  2010-08-19
  Tarptautinis Kauno kino festivalis 2010, vyksiantis Kaune spalio 1-10 ir Vilniuje spalio 11-17d., kviečia prisidėti prie savanorių būrio Kaune arba Vilniuje.
 • Šarūno Barto „Eurazijos aborigeno“ premjera įvyks Kauno kino festivalyje
  2010-08-16
  Geriausias 2010 metų lietuviškas filmas „Eurazijos aborigenas“ taps ketvirtojo Tarptautino Kauno kino festivalio atidarymo filmu. Naujausios Šarūno Barto juostos premjera Lietuvoje įvyks spalio 1 dieną Kaune.

  Berlyno kino festivalyje pristatytas filmas jau pelnė pripažinimą tiek užsienio šalyse, tiek Lietuvoje. Šį pavasarį „Eurazijos aborigenas“ buvo apdovanotas trimis „Sidabrinėmis gervėmis“ - Lietuvos kino apdovanojimais. Aktorė Klavdija Koršunova buvo pripažinta geriausia aktore, Šarūnas Bartas - geriausiu režisieriumi, o „Eurazijos aborigenas“ - geriausiu 2010 m. sukurtu lietuvišku filmu.
 • « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »