Į pradžią
 • Pirmoji Tarptautinio Kauno kino festivalio premjera - šį savaitgalį Šventojoje
  2010-08-12
  Po pusantro mėnesio startuosiantis ketvirtasis Tarptautinis Kauno kino festivalis pirmąją premjerą dovanoja „Satta Outside“ festivalio lankytojams. Šį savaitgalį Šventojoje įvyksiančiame muzikos festivalyje Lietuvos žiūrovams bus pirmą kartą parodytas dokumentinis filmas „Nepaprastai paprastas José Gonzálezo gyvenimas“ (The Extraordinary Ordinary Life of José González, 2010, rež. Mikel Cee Karlsson, Fredrik Egerstrand).

  Tai filmas, kuris pakvies į vieno paslaptingiausių ir įdomiausių švedų muzikantų - José Gonzálezo - kasdienybę, padės pažinti jo kūrybos procesą. Šiais metais Švedijoje pristatoma juosta buvo kuriama trejus metus sekant paskui muzikantą po visą pasaulį: filmuota Švedijoje, Japonijoje, Singapūre, JAV, Anglijoje, Čilėje ir dainininko tėvų gimtinėje Argentinoje.
 • Tarptautinis Kauno kino festivalis pristato žiūrovų apdovanojimą “Silver“
  2010-08-03
  Kokybiškų filmų kanalas „Silver“ tapo oficialiu Tarptautinio Kauno kino festivalio partneriu. Spalio mėnesį įvyksiančiame ketvirtajame festivalyje „NonStop Television“, kuriai priklauso minėtasis kanalas, įsteigs žiūrovų apdovanojimą „Silver“, kurį gaus labiausiai publikai patikusio filmo kūrėjai. Lamėtojas gaus žiūrovų apdovanojimo „Silver“ taurę ir reklamą „NonStop Television“ priklausančiuose kanaluose.

  „Silver“ - tai TV kanalas, skirtas kino mėgėjams, kuriame rodomi kino kritikų pripažinti ir plačiai aptariami filmai, sukurti ne Holivudo studijose. Daugiausiai dėmesio skirdamas šiuolaikiniam kinui ir kūrėjams, „Silver“ nuolat pristato naujus režisierius, auktorius ir kino žanrus, suteikdamas žiūrovams galimybę savo namuose jaustis lyg kino festivalyje. Lietuvoje „Silver“ kanalą galima užsisakyti iš TEO ir kitų kabelinės ir skaitmeninės TV tiekėjų.
 • Hipnozė akims ir ausims - Tarptautinio Kauno kino festivalio programa „Tundroje“
  2010-07-01
  Šį savaitgalį Kauno kino festivalis pristatys specialią muzikos filmų programą „Muzika, keičianti pasaulį“ elektroninės muzikos festivalio „Tundra“ lankytojams. Vienintelis Lietuvos kino festivalis, puoselėjantis specialią muzikos filmų programą liepos 3-6 dienomis mobiliame „Tundros“ kino teatre, įsikūrusiame Avilio ežero pusiasalyje Zarasų rajone, pakvies pamatyti filmus apie garsiausius Europos muzikos festivalius ir elektroninės muzikos legendas.

  Garsas ir vaizdas neišskiriami nuo kinematografijos pradžios. Tai tik patvirtina ne pirmus metus gyvuojanti Tarptautinio Kauno kino festivalio ir „Tundros“ draugystė. Dviejų festivalių sąjungos devizas - „Kinas + Muzika = Meilė“. Vasarai įsibėgėjus Tarptautinis Kauno kino festivalis kartu su kitais muzikos mylėtojais trumpam palieka miestą ir įsikuria po atviru dangumi.
 • Apdovanota Kauno kino festivalio reklama
  2010-06-16
  Tarptautinio Kauno kino festivalio TV, spaudos bei lauko reklamos kūrybiniai sprendimai buvo įvertinti lietuviškos reklamos festivalyje „ADrenalinas“.

  Festivalio reklamą sukūrė kūrybingi festivalio partneriai - reklamos agentūros „Not Perfect“, „Dansu“, „Kino komanda“ bei reklamos kūrėjas Antonio Bechtle.

  Festivalio TV klipas gavo sidabro apdovanojimą kategorijoje „Paslaugų reklama televizijoje ir kine“.

  Reklama spaudoje taip pat buvo įvertinta sidabru, o išorės reklama - bronzos apdovanojimu.
 • Dėl režisieriaus iš Irano laisvės kovoja visas kino pasaulis
  2010-05-25
  Sekmadienį Juliette Binoche, atsiimdama Kanų kino festivalio žiuri prizą už geriausią moters vaidmenį filme, iškėlė užrašą su Irano režisieriaus Jafar Panahi, kuris turėjo būti Kanų festivalio žiuri nariu, tačiau tuo metu buvo be teismo įkalintas Teherano kalėjime, pavarde. Dėl šio režisieriaus, kalinamo dėl politinių priežasčių, likimo nerimavo ne tik ji, bet ir kitos didžiosios kino žvaigždės. Balandžio pabaigoje garsiausi pasaulio režisieriai, kurių tarpe - Martin Scorsese, Lars von Trier, Ethan ir Joel Coen, Jim Jarmush, Oliver Stone - pasirašė peticiją dėl režisieriaus Jafar Panahi išlaisvinimo.

  Šiandien pasiekė gera žinia - Teheranas, tikriausiai neatlaikęs viso pasaulio intelektualų, menininkų spaudimo, režisierių išleido iš kalėjimo už užstatą.
 • « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »