Į pradžią
repository_misc/movies/sfile_1375

Monga

Monga
Režisierius: Doze Niu

Taivanas, Drama, 2010 m., 140 min.
Monga yra seno kvartalo Taipėjuje pavadinimas. Jame gyvenantis Uodas ir jo draugai žino nerašytas taisykles, kurios egzistuoja šioje miesto dalyje: jei nori čia išlikti, turi būti stipresnis nei tavo priešai. Uodas, Vienuolis, Drakonas, Balta Beždžionė ir A-Lanas yra „Princo gaujos“ nariai. Jie susibūrė, kai pačią pirmą mokslo metų dieną mokykloje buvo pavogtas Uodo užkandis. Penki paaugliai nusprendė, kad jie nebenori būti stumdomi. Vaikinukai netrukus pradeda mėgautis nauju gangsterių gyvenimo būdu ir planuoja perimti valdžią Mongos gatvėse. Tačiau jie dar nežino, kad yra kitų, kurie pavydi Uodui sėkmės.

Apdovanojimai:

2011 m. – geriausio debiuto prizas Azijos filmų apdovanojimuose. 

Apie režisierių:

Doze Niu gimė Taipėjuje, Taivane, 1966 m. Būdamas devynerių jis pradėjo vaidinti kine, o 1983 metais buvo pats jauniausias aktorius kada nors nominuotas „Auksinio žirgo“ apdovanojimui Taipėjaus kino festivalyje. Režisierius nuo 2002 metų pats prodiusuoja savo filmus. 2000 metais jo ilgametražis debiutinis filmas „Ką blogo aš padariau šioje žemėje?” (What on Earth Have I Done Wrong?) pelnė NETPAC ir FIPRESCI apdovanojimus Roterdamo kino festivalyje. „Monga“ yra antras režisieriaus sukurtas ilgametražis filmas.
Programos dalis: Platus kampas

Scenarijus: Doze, Niu Chen-Zer, Tseng Li-Ting

Operatorius: Jake Pollock

Muzika: Sandee Chan

Vaidina: Ethan Juan, Mark Chao, Ma Ju-Lung, Ko Chia-Yen, Rhydian Vaughan, Jason Wang, Tsai Chang-Hsine, Huang Teng-Hui, Chen Han-Tien, Hsing Feng