Į pradžią
 • Kauno kino festivalis kviečia atrasti slovakų kino naująją bangą
  2011-09-28
  Ką tik prasidėjęs Tarptautinis Kauno kino festivalis ragina atrasti vieną įdomiausių kino istorijos tarpsnių ir kviečia į slovakų kino retrospektyvą „Naujoji banga“. Šventinis retrospektyvos atidarymas vyks rytoj, rugsėjo 29 d. 19 val. „Žalgirio“ arenoje.

  Apie itin kūrybingą slovakų kino amžių plačiau sužinota tik devintojo dešimtmečio pabaigoje, kai Čekoslovakija išsivadavo iš socialistinio režimo. Iki tol 7-ajame dešimtmetyje sukurti filmai buvo dangstomi nuo žiūrovų, o jų autoriai ilgus metus ignoruojami. Šiandien slovakų naujosios bangos filmai vertinami už estetiką ir idėjas bei, kartu su čekų kino kūrėjų darbais, laikomi „Čekoslovakijos kino stebuklu“.
 • Šiandien lietuviško filmo premjera atidarys Kauno kino festivalį
  2011-09-27
  Šiandien prasideda vienas didžiausių kino renginių Lietuvoje: penktasis Tarptautinis Kauno kino festivalis. Su lietuviško filmo „Stebuklų laukas“ premjera duris atversiantis Kauno kino teatre „Cinamon“, festivalis geriausias pastarojo meto pasaulio kino juostas suks dar ir Kauno „Žalgirio“ arenoje bei Kauno apskrities viešojoje bibliotekoje, o kitą savaitę atkeliaus į Vilnių bei kitus miestus.

  Kauno kino festivalį atidaryme pasveikins Lietuvos kultūros ministras Arūnas Gelūnas ir Kauno miesto meras Rimantas Mikaitis. Su žiūrovais susitiks atidarymo flmo „Stebuklų laukas“ režisierius Mindaugas Survila ir kūrybinė grupė. Jauno ir jautraus režisieriaus juosta - tai poetinė sakmė apie žmones, kurių visuomenė nenori matyti, sukurta su šiluma.
 • Papildomi autobusų maršrutai
  2011-09-27
  Dėmesio! Festivalio metu kursuos papildomi autobusų maršrutai.
 • Dėmesio, pilna festivalio programa jau paskelbta!
  --
  Nežinios laikas baigėsi, atėjo laikas detaliam susipažinimui su Tarptautinio Kauno kino festivalio 2011 programa. Visa festivalio programa publikuojama interneto svetainėje: http://kinofestivalis.lt/lt/programa.

  Apie kiekvieną juostą daugiau sužinoti galite filmų puslapyje: http://kinofestivalis.lt/lt/filmai.

  Iki festivalio pradžios liko vos 4 dienos. Lauksime jūsų kitą savaitę!
 • Kauno kino festivalis išaugo: 4 miestai, 11 kino salių, 169 filmai
  2011-09-20
  Šiemet Tarptautinis Kauno kino festivalis sujungs skirtingas kino erdves ir kvies žiūrovą apsilankyti jam naujoje teritorijoje. Festivalio metu vienuolikoje kino salių Kaune, Vilniuje, Nidoje ir Panevėžyje kino mėgėjai išvys daugiau nei pusantro šimto filmų.

  Rugsėjo 27 dieną prasidėsiantis festivalis Kaune vyks „Žalgirio arenoje“, Kauno apskrities viešojoje bibliotekoje ir kino teatre „Cinamon“. Daugiau nei 20 specialiųjų renginių pasklis ir kitose svarbiose Kauno miesto erdvėse - Vytauto Didžiojo universiteto auditorijose, Kauno menininkų namuose ir kitur. Festivalio centru kasmet tampančiame Kaune vyks ir svarbiausi festivalio renginiai - susitikimai su režisieriais, paskaitos, seminarai bei koncertai.
 • « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »