Į pradžią
 • Į Kauną sugrįžta Béla Tarras su savo naujausiu filmu „Turino arklys“ ir specialiais meistriškumo kursais
  2011-09-19
  Tarptautinio Kauno kino festivalio organizatoriai pateiks siurprizą: Kaune antrus metus iš eilės lankysis vengrų kino režisierius Béla Tarras. Pasaulinio garso autorinio kino meistras pristatys ne tik šiemet vienu svarbiausių Berlyno kino festivalio prizu apdovanotą naujausią savo juostą „Turino arklys“. Kultinis režisierius Kaune į rankas paims kino kamerą ir praves specialius meistriškumo kursus jauniems kino praktikams.
 • Penktajame Kauno kino festivalyje - naujieji talentai šalia pasaulinio garso režisierių
  2011-09-16
  Rugsėjo 27-ąją prasidėsiantis Tarptautinis Kauno kino festivalis žiūrovams pažada intriguojančią programą. Kauno, Vilniaus, Panevėžio ir Nidos žiūrovai galės išvysti daugelio mylimų kino kūrėjų Akio Kaurismäkio, Bruno Dumont'o, Guso van Sant'o, Terrence Malick'o, Asgharo Farhadi ir kitų režisierių naujausiuosius darbus.
 • Kauno kino festivalis ir „Silver“ antrus metus įteiks žiūrovų simpatijų prizą
  2011-09-14
  Tarptautinio Kauno kino festivalio žiūrovai ir šiemet iš visų matytų filmų galės išrinkti jiems labiausiai patikusį ir jį apdovanoti. Antrus metus iš eilės festivalio rengėjai bendradarbiauja su „Turner Broadcasting System“ priklausančiu kokybiškų filmų kanalu „Silver“, kuris žiūrovų išrinkto filmo kūrėjams įteiks „Silver“ taurę ir skirs nemokamą reklamą kanaluose „Silver“ ir „Star!“, transliuojamuose Baltijos šalyse.
 • Projekto „Mokausi iš kino“ rengėjai ragina mokytis iš kino visoje Lietuvoje
  2011-09-11
  Beveik 900 kino seansų-diskusijų, daugiau nei pusantro šimto kūrybinių kino dirbtuvių ir mokymų pedagogams žada suorganizuoti naujo kino edukacijos projekto „Mokausi iš kino“, kuris Vilniuje bei Panevėžyje prasidės jau šį ketvirtadienį, rengėjai. Dvejus metus nuo šių metų rugsėjo iki 2013-ųjų birželio vyksiantis projektas vėliau įtrauks ir kitus šalies miestus bei atokesnes šalies gyvenvietes. Numatoma, kad projekte „Mokausi iš kino“ dalyvaus per 5 tūkst. šalies moksleivių ir 400 pedagogų, kurie bus kviečiami į pamokas įsileisti naują mokytoją - kiną.
 • Nuo šių metų rugsėjo šalies moksleiviai mokysis iš kino
  2011-09-03
  Po vasaros atostogų į klases sugrįžę moksleiviai mokysis ne tik tradicinių dalykų - lietuvių kalbos, istorijos, matematikos, bet ir kino. Rugsėjo 8-ąją, minint Tarptautinę raštingumo dieną, Vilniaus ir Panevėžio mokyklas pasieks kino edukacijos projektas „Mokausi iš kino“, kuris nuo kitų metų pradžios vyks Kaune, vėliau persikels į Lietuvos regionuose įsikūrusias mokyklas.
 • « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »