Į pradžią
 • Tarptautinis Kauno kino festivalis pasauliniame, kino profesionalams skirtame, tinkle „Festival Scope“
  2011-07-01
  Šiais metais Kanuose pasaulinis festivalių tinklas „Festival Scope“, skirtas kino profesionalams, pagausėjo keturiais nariais. Maskvos, Melburno, San Francisko ir Kauno kino festivaliai prisijungė prie reikšmingos tarptautinės platformos, skirtos festivalių programų sudarytojams, arthauzinio kino platintojams, kino kritikams.

  Daugiau nei keturiasdešimt įtakingų pasaulio kino festivalių vienijantis tinklas „Festival Scope“ jų programų sudarytojams leidžia susipažinti su visų tinklo narių programomis, tiesiogiai žiūrėti vaidybinius, dokumentinius ar trumpametražius filmus, atrasti naujus talentus ir įdomiausius kino kūrinius iš viso pasaulio. Šiame tinkle vyksta tiesioginė festivalių organizatorių, kino kūrėjų ir platintojų komunikacija. Tai plečia kiekvieno festivalio programos spektrą ir suteikia išskirtinę galimybę populiarinti savo regiono, šalies kiną.
 • Į Kauną sugrįžta vasaros kinas po atviru dangumi
  2011-06-02
  Jau kitą savaitę į Kauno Nemuno krantinę grįžta miestiečių pamėgti nemokami kino seansai po atviru dangumi. Pirmajame 2011-ųjų „Vasaros kino“ seanse trečiadienį, birželio 8 d. 21.45 val. bus parodytas britų režisieriaus Mike'o Leigh filmas „Vėjavaikė“.
 • Skelbiama filmų atranka į penktąjį Tarptautinį Kauno kino festivalį
  2011-05-25
  Tarptautinis Kauno kino festivalis kviečia kino kūrėjus teikti filmus šių metų festivalio programai. Filmai iki birželio 24 dienos gali būti siūlomi į keturias festivalio programos dalis: „Tapatumai“, „Visos mūzos“ „Muzika, keičianti pasaulį“ ir trumpametražių filmų programai.
 • Kauno kino festivalis rekomenduoja: pirmoji originali lietuviška kino istorija
  2011-05-19
  Knygynuose „Humanitas“ ir „Skalvijos“ kino centre jau pasirodė pirmoji originali kino istorijos knyga, sudaryta lietuvių autorių. „Trumpa kino istorija: nuo ištakų iki Antrojo pasaulinio karo“ apžvelgia kino ištakas, ankstyvuosius jo laimėjimus ir atradimus, supažindina su svarbiausiais kino kūrėjais ir aktoriais, kurių pavardės iki šiol tariamos su pagarba. Knygoje taip pat pristatomi pirmieji kino žanrai ir nacionalinės kinematografijos, tapusios šiuolaikinio kino pamatais, Holivudas ir jo sukurta žvaigždžių sistema.
 • Kauno kino festivalis bendradarbiauja su jaunaisiais kino menininkais
  2011-05-03
  Tarptautinis Kauno kino festivalis tapo oficialiu Europos kino asociacijų tinklo „NISI MASA“ atstovu Lietuvoje. Lietuviško festivalio narystė šiame projekte atvers plačias tarptautinių projektų ir festivalių galimybes ne tik jauniesiems kino menininkams bei kritikams, bet ir kino studentams bei kitiems kino srityje aktyviai veikiantiems kūrėjams.
 • « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »