Į pradžią
sfile_

Kauno kino festivalis ir „Silver“ antrus metus įteikia žiūrovų simpatijų prizą

sfile_
  • 2011 spalio 9d. 18:00  „Žalgirio“ arena, Karaliaus Mindaugo pr. 50, Kaunas

Kauno kino festivalio žiūrovai antrus metus iš eilės iš visų matytų filmų galės išrinkti jiems labiausiai patikusį ir jį apdovanoti. Festivalis tęsia sėkmingą bendradarbiavimą su „NonStop Television“ priklausančiu kokybiškų filmų kanalu „Silver“, kuris žiūrovų išrinkto filmo kūrėjams įteiks „Silver“ taurę ir skirs nemokamą reklamą „NonStop Television“ priklausančiuose kanaluose.

Gero kino mėgėjams skirtas filmų kanalas „Silver“ pristato televizijos žiūrovams kritikų pripažinimo sulaukusius bei garsių kino festivalių laureatais tapusius filmus, sukurtus nepriklausomų Amerikos, Europos ir Azijos kino kūrėjų. Pernai oficialiu Kauno kino festivalio partneriu tapusio kanalo įsteigtas apdovanojimas atiteko daugiausiai publikos simpatijų sulaukusiam kanadiečių režisieriaus Xaviero Dolano filmui „Įsivaizduojamos meilės“ (Heartbeats, 2010).

Prieš metus prasidėjusiu bendradarbiavimu likome patenkinti, tad ir šiemet drauge su „NonStop Television“ tęsiame sumanymą įteikti žiūrovų apdovanojimą. Mūsų festivalio ir „Silver“ filmų kanalo puoselėjamos vertybės panašios – siekiame stiprinti kino kultūrą ir skatinti diskusijas. „Silver“ taurė yra ne vien publikos simpatijų ženklas. Ją įteikdami prisidedame prie gero kino sklaidos, tad šis apdovanojimas tampa tiltu tarp kino kūrėjų ir jo žiūrovų,“ – sakė festivalio direktorė Ilona Jurkonytė.

Silver“ – tai TV kanalas, skirtas kino mėgėjams, kuriame rodomi kino kritikų pripažinti ir plačiai aptariami filmai, sukurti ne Holivudo studijose. Daugiausiai dėmesio skirdamas šiuolaikiniam kinui ir kūrėjams, „Silver“ nuolat pristato naujus režisierius, auktorius ir kino žanrus, suteikdamas žiūrovams galimybę savo namuose jaustis lyg kino festivalyje. Lietuvoje „Silver“ kanalą galima užsisakyti iš vietinių kabelinės ir skaitmeninės TV tiekėjų.

Silver“ žiūrovų simpatijų prizas bus įteiktas festivalio uždarymo ceremonijos metu.