Į pradžią
 • Tarptautinio Kauno kino festivalio seansai - ir Šiaulių miesto žiūrovams
  2012-10-10
  Pradžiuginęs Kauno, Vilniaus ir Klaipėdos žiūrovus šeštasis Tarptautinis Kauno kino festivalis spalio 11-13 dienomis atkeliaus ir į Šiaulių miestą. Salėje „Polifonija“ bus parodyta daugiau nei 20 filmų, tarp kurių - ir pasaulinės kino naujienos, ir lietuvių dokumentikos kūrėjų filmai.
 • Papildomi Kauno kino festivalio seansai Kaune ir Vilniuje
  2012-10-10
  Oficialiai pasibaigęs Tarptautinis Kauno kino festivalis suteikia ypatingą galimybę šią savaitę kauniečiams bei sostinės gyventojams dar pasimėgauti išskirtinių filmų seansais.
 • Tarptautinis Kauno kino festivalis keliasi į Klaipėdą
  2012-10-08
  Spalio 9-13 dienomis Tarptautinis Kauno kino festivalis savo programą pristatys Klaipėdos žiūrovams. Per penkias dienas uostamiesčio kino mylėtojus festivalis pakvies Klaipėdos kultūrų komunikacijų centre pasižiūrėti specialiąją trumpametražių filmų programą, kuri suteiks galimybę susipažinti su baskų kino kūrėjais, primins pasaulinio garso Švedijos režisieriaus Roy Anderssono filmus ir kvies pamatyti ne tik naujausius lietuvių kūrėjų, bet ir pasaulyje jau pripažintus ir įvertintus filmus.
 • Kauno kino festivalio žiūrovai daugiausiai simpatijų skyrė lietuviškam filmui „Narcizas“
  2012-10-08
  Tarptautinio Kauno kino festivalio žiūrovai, vertinę patikusius filmus, geriausiu šiemet išrinko lietuvių kino kūrėjos Dovilės Gasiūnaitės pirmąjį pilnametražį vaidybinį filmą „Narcizas“. Antrąją vietą pagal balsų skaičių užėmė režisieriaus Richardo Presso dokumentinis filmas „Billo Cunninghamo Niujorkas“, trečiąją - Stefano Schwieterto kino juosta „Balkanų melodija“.
 • Kaune bus pristatytas „lietuviškas“ švedų filmas „Donatas ir Avalonas“
  2012-10-05
  Šį savaitgalį Kauno kino ekranuose suksis paskutinieji šeštojo Tarptautinio Kauno kino festivalio filmai. Sekmadienį 19 val. festivalis pakvies į uždarymo filmą „Medžioklė“ kino teatre „Romuva“ ir paskelbs publikai labiausiai patikusią kino juostą.
 • « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 »