Į pradžią
 • Pirmą kartą Lietuvoje filmo premjera kine ir TV videonuomoje vienu metu - tiriama, kokią įtaką tai daro filmo žiūrimumui
  --
  Nuo ketvirtadienio, birželio 20 dienos, Lietuva dalyvaus unikaliame tarptautiniame kino eksperimente, kai filmo „Viramundo“ premjera šalies kino salėse ir televizijos „Interaktyvioji GALA“ videonuomoje įvyks tą pačią dieną. Tokiu būdu norima išsiaiškinti, kaip keičiasi naujo filmo žiūrimumas, kai TV ar interneto videonuomoje jis pasirodo tuo pat metu kaip ir kino teatre.
 • Kauniečiai išlydėjo mokykloms skirtą edukacijos projektą „Mokausi iš kino“
  2013-06-12
  Dvejus metus po visas šalies mokyklas keliavęs kino edukacijos projektas „Mokausi iš kino“ atsisveikina su Kauno mokyklomis. Į tris kino edukacijos veiklas - filmų peržiūras, jų aptarimus ir kūrybines kino dirbtuves - susitelkę projekto rengėjai mokytis iš kino skatino ir moksleivius, ir pedagogus. Pasak projektą Kaune organizavusio Tarptautinio Kauno kino festivalio atstovų, šio miesto mokyklos džiugino aktyviu įsitraukimu į edukacines veiklas, noru ne tik žiūrėti filmus, bet ir kalbėtis apie juos, patiems kurti.
 • Po atviru dangumi ir kino teatruose - muzikinė kino kelionė po pasaulį „Viramundo“
  2013-06-11
  Kelionės po egzotiškus mūsų žemės kraštus, muzikavimas ir taika. Tokia vasariška banga kino ekranus jau greitai užlies muzikinis filmas „Viramundo“ apie legendinį brazilų muzikantą Gilberto Gilą. Filmo premjera birželio 20 d. atidarys „Kino po žvaigždėmis“ programą Vilniuje. Nuo birželio 21 d. jis bus rodomas Kaune ir Panevėžyje.
 • Viramundo
  2013-06-05
  Brazilijos džiunglės. Aborigenų kaimai Australijoje. Pietų Afrikos Respublikos miestų kvartalai. Į šiuos kraštus nukels muzikinė kino kelionė „Viramundo“.
 • Įvertinimas: jaunos lietuvių menininkės E. Škarnulytės filmas atrinktas į Oberhauzeno kino festivalio konkursinę programą
  2013-05-02
  Šiandien prasidedančio seniausio ir prestižiškiausio Oberhauzeno trumpametražių filmų festivalio konkursinėje programoje bus rodomas videomenininkės Emilijos Škarnulytės trumpametražis filmas „Aldona“. Filmo įtraukimas į šią Vokietijoje vykstančio festivalio programą reiškia svarbų tarptautinį pripažinimą dvidešimt penkerių metų kūrėjai iš Lietuvos.
 • « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 »