Į pradžią
 • Skirkite 2% kinui Kaune!
  2013-04-24
  Džiaugiamės, kad Tarptautinis Kauno kino festivalis kiekvienais metais sulaukia vis didesnio Jūsų palaikymo. Organizatoriai jau pluša prie 2013-ųjų festivalio, o tuo tarpu kviečiame paremti kino ateitį Kaune 2 procentais pajamų mokesčio!
 • Filmas „Medžioklė“ šį savaitgalį rodomas Klaipėdoje
  2013-04-23
  Balandžio 26 ir 27 dieną Klaipėdos kultūrų komunikacijų centro Parodinėse erdvėse bus rodomas danų režisieriaus Thomo Vinterbergo naujausias filmas „Medžioklė“. Kanų kino festivalyje apdovanotą įtemptą moralinį trilerį, pasakojantį mergaitės tvirkinimu apkaltinto darželio auklėtojo istoriją galės išvysti Klaipėdos gero kino mylėtojai.
 • „Romuva“ pavasarį pasitinka su Tarptautinio Kauno kino festivalio filmu apie meilę ir grybus
  2013-04-03
  Pirmosiomis balandžio dienomis “Romuvos“ kino teatre pradedama rodyti Tarptautinio Kauno kino festivalio juosta „Filmas apie meilę ir grybus“ (Now, Forager: A Film About Love and Fungi). Pagrindiniai nepriklausomų JAV kino kūrėjų Jasono Cortlundo ir Julios Halperin sukurtofilme filmo veikėjai Lucienas ir Regina yra profesionalūs grybautojai. Vizualiai įspūdingos filmo scenos supažindina žiūrovus su įvairiausiais grybais, parodo jų kelionę iš miško į prašmatniausių Niujorko restoranų virtuves. Šis filmas turėtų sudominti vertinančius “lėtą maistą“ ir mėgstančius gaminti.
 • „Romuva“ pavasarį pasitinka su išskirtiniais praėjusio Tarptautinio Kauno kino festivalio filmais
  2013-03-02
  Įsimintiniausi rudenį praūžusio Tarptautinio Kauno kino festivalio filmai ir toliau džiugina Kauno žiūrovus. Kovo mėnesį kino teatras “Romuva“ kviečia pamatyti tris labai skirtingus filmus, kurie tiek rimtų, tiek komiškų situacijų dėka atskleis gyvenimiškų vertybių bei tarpusavio santykių puoselėjimo svarbą.
 • Pasitikite Viduriniuosius Rytus „Veidrodžio ložėje“
  2013-02-19
  Vasario 21 dieną 17:30 val. kino centras „Garsas“ kino gurmanus kviečia į „Veidrodžio ložę“ ir siūlo pasinerti į daugybę apdovanojimų pelniusio režisieriaus Asghar Farhadi filmo „Išsiskyrimas“ („Jodaeiye Nader az Simin“, Iranas, 2011) herojų gyvenimą, o po filmo peržiūros - į diskusiją su kino kritiku ir Krikščioniškojo kino klubo įkūrėju Ramūnu Aušrotu.
 • « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 »