Į pradžią
 • Interviu su „Medžioklės“ pagrindiniu aktoriumi Madsu Mikkelsenu, Kanų kino festivalyje pelniusiu geriausio aktoriaus titulą
  2013-01-25
  Interviu su „Medžioklės“ pagrindiniu aktoriumi Madsu Mikkelsenu, Kanų kino festivalyje pelniusiu geriausio aktoriaus titulą.
  Thomo Vinterbergo naujausio filmo „Medžioklė“ istorija yra apie keturiasdešimtmetį vyrą, po sudėtingų skyrybų bandantį sukurti naują gyvenimą ir atstatyti santykius su sūnumi. Rodos, jam puikiai sekasi iki akimirkos, kai vienas nesusipratimas ir eilė jį sekusių apkalbų Luką supriešina su draugais ir provincijos miestelio bendruomene. Luko vaidmenį atlikęs Madsas Mikkelsenas Kanų kino festivalyje laimėjo geriausio aktoriaus prizą. Apie ne vieną iššūkį kėlusį filmą su aktoriumi kalbasi kino žurnalistas Brogenas Hayesas.
 • Netrukus kino teatruose - šiuolaikinė raganų medžioklės istorija
  2013-01-22
  Nuo vasario 1-osios dienos Lietuvos kino teatrų repertuarus papuoš už geriausią scenarijų Europos kino akademijos apdovanota danų juosta, „Medžioklė“ („Jagten“). Įtemptas moralinis trileris apie netikėtai pasikeitusį visų gerbiamo darželio auklėtojo statusą bendruomenėje ir palengva nepakeliamu virstantį gyvenimą, žiūrovams neleis ramiai sėdėti kino teatrų kėdėse.
 • « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14