Į pradžią
 • Vilniuje, Kaune ir Panevėžyje - nemokami europietiškų filmų seansai
  2013-10-24
  Lietuvos kino mėgėjams - maloni dovana. Europos Parlamento Informacijos biuras Lietuvoje kviečia juos į „LUX kino dienas“ (angl. „LUX film days“). Programoje bus parodyti trys filmai, kurie šiemet varžosi dėl Europos Parlamento įsteigto LUX kino apdovanojimo. Nemokami filmų seansai vyks spalio 29-31 dienomis Vilniaus kino teatre „Pasaka“, lapkričio 5-7 dienomis Kauno kino teatre „Forum Cinemas“ ir gruodžio 3 - 5 dienomis Panevėžio kino teatre „Garsas“. Renginio partneris - Tarptautinis Kauno kino festivalis.
 • Kino žurnalistikos dirbtuvių dalyvių įspūdžiai - V dalis
  2013-10-21
  Dokumentikos. Kiekvienas akylesnis stebėtojas pastebėjo, kad dokumentikos kuo toliau, tuo labiau populiarėja. Ne tik kino kūrėjų, bet ir žiūrovų tarpe. Kodėl?
  Galbūt žmonės jau pasiilgo tikrumo. Gal nuolatinė vaidyba -ne tik kino salėse, bet ir gatvėse verčia juos ieškoti nuoširdumo - jei ne pačiame gyvenime, tai bent jau ekranuose...
 • Paskutinį savaitgalį Tarptautinis Kauno kino festivalis aplankys Šiaulius
  2013-10-20
  Spalio 18-20 dienomis šiauliečių laukia pažintis su septintojo Tarptautinio Kauno kino festivalio programos filmais. Šiais metais stebinantis visai naujais ir nemaria klasika tapusiais meniniais filmais, debiutuojančių lietuvių kūrėjų bei pasaulinio garso menininkų darbais, Kauno kino festivalis Šiaulių gyventojams parengė tikrą gero kino puotą. Seansai vyks Šiaulių dailės galerijoje spalio 18 - 20 dienomis.
 • Septintasis Kauno kino festivalis finišą pasieks pajūryje
  2013-10-20
  Intelektualiam penktadienio vakarui klaipėdiečiams Kauno kino festivalis rekomenduoja vizualiai užburiančią australų režisierės Cate Shortland dramą „Lorė (2012). Apdovanojimus tarptautiniuose festivaliuose renkanti lyriška ir neįprasta Holokausto studija supažindins su Lore (akt. Saskia Rosendahl) - vyresniąją seserimi, kuriai pavesta rūpintis jaunėliais, kai jų naciai tėvai paimami į sąjungininkų nelaisvę. „Lorė“ - sukrečianti kelionė laiku į nepakeliamai skaudžią praeitį, kurios bauginantys šešėliai dar ilgai temdys mūsų bei ateinančių kartų atmintis.
 • Savaitgalį Panevėžyje svečiuosis Tarptautinis Kauno kino festivalis
  2013-10-10
  Visą artimiausią savaitgalį panevėžiečių ir miesto svečių laukia pažintis su geriausiais Tarptautinio Kauno kino festivalio programos filmais. Filmų seansų gausa palepinęs Kauno bei Vilniaus žiūrovus septintasis Tarptautinis Kauno kino festivalis atvyksta į Panevėžio kino teatrą „Garsas“.
 • « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 »