Į pradžią
 • Kauno kino festivalio žiūrovai ketvirtus metus iš eilės renka labiausiai patikusį filmą
  2013-09-28
  Tarptautinio Kauno kino festivalio žiūrovai ketvirtus metus iš eilės iš visų matytų filmų gali išrinkti jiems labiausiai patikusią kino juostą. Daugiausia žiūrovų simpatijų sulaukęs filmas bus paskelbtas festivalio uždarymo ceremonijos metu, o spalio 6 d. 18 val. kino teatre „Romuva“ bus surengtas papildomas šio filmo seansas.
 • Sekmadienį - papildomas filmo „Vadžda“ seansas
  2013-09-28
  Sekmadienį, rugsėjo 29 dieną 14 valandą VDU didžiojoje salėje bus parodytas papildomas filmo „Vadžda“ (rež. Haifaa Al-Mansour, Saudo Arabija, Vokietija, drama, 2012 m.) , seansas.
 • Savaitgalį Kauno kino festivalio žemėlapyje - JAV, Lietuva, Maskva
  2013-09-27
  Įsisiūbavusio Tarptautinio Kauno kino festivalio savaitgalio programoje - intriguojantys susitikimai, dėmesys nepriklausomam JAV kinui ir dokumentikai. Sekmadienį 14 val. VDU didžiosios salės foje nepriklausomą Amerikos kiną pristatys svečias iš JAV - kinotyrininkas Gabrielis Paletzas. Vėliau laukia susitikimas su žymiu Lietuvos dokumentininku Romu Lileikiu ir naujausias jo kūrinys apie kūrybą „MAAT“. Šeštadienį 21 val. VDU didžiojoje salėje laukiami prijaučiantys elektroniniams prietaisams ir jais kuriamai muzikai, nes ekrane - dokumentinė sovietinės elektroninės muzikos istorija.
 • Kauno kino festivalyje vieši Kanados režisierius ir kino kritikas Denis Côté
  2013-09-26
  Vienu įdomiausių Kanados režisieriumi kritikų vadinamas Denis Côté Tarptautiniame Kauno kino festivalyje pristatys du savo filmus. D. Côté su kino žiūrovais susitiks rugsėjo 28 d. 17 val. ir kartu su kino teoretiku Luku Brašiškiu pakvies pašnekesiui apie savo kūrybą tema „Gyvūnai, žmogus ir kino ekranas“.
 • Šiandien vakare - R. Zabarausko naujo filmo premjera Kaune
  2013-09-26
  Šiandien 21 val. „Romuvoje“ - Romo Zabarausko naujausio filmo „Streikas“ premjera Kaune. Po seanso autorius ir kūrybinė grupė bus kino salėje ir atsakys į žiūrovų klausimus. O po šito numatomas vakarėlis „LuLu“ klube.
 • « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 »