Į pradžią
 • Kauno kino festivalio žiūrovai iš kino išeis ne tuščiomis
  2013-09-19
  Po savaitės, rugsėjo 25 dieną, seniausiame Lietuvos kino teatre „Romuva“ prasidės septintasis Tarptautinis Kauno kino festivalis. Atidarymo filmas - australų režisierės Cate Shortland drama apie vokiškuosius „vilko vaikus“. Vizualiai bei emociškai užburianti „Lorė“ pasakoja apie Antrąjį pasaulinį karą pralaimėjusių nacių vaikų pastangas išlikti, apie ideologijų kaitą ir žmogiškumo kainą. Šiųmečio festivalio programose svarbią vietą užima prancūziškas kinas bei jauni kūrėjai, tradiciškai laukiama nemažai svečių iš kino pasaulio.
 • Kviečiame registruotis į Kino stovyklą!
  2013-09-16
  KAS?
  Kino stovyklos metu vyks paskaitos apie scenarijų rašymą, mažo biudžeto filmus, taip pat - dirbtuvės su Šveicarijos režisieriumi Kevinu Merzu, bei jo filmo „Terra“ peržiūra! Moksleiviai galės susipažinti su festivalio rengimo virtuve, pamatyti įvairius festivalio filmus bei sudalyvauti festivalio renginiuose.
 • Tarptautinio Kauno kino festivalio dėmesio centre - kūryba
  2013-09-11
  Tarptautinis Kauno kino festivalis po dviejų savaičių startuos su devizu „Kaune kaip kine“. Toks užrašas jau iškilo Neries krantinėje prie Kauno pilies. Tuo tarpu festivalio laukiantys žiūrovai dalyvauja kinematografiškiausių Kauno nuotraukų konkurse, o organizatoriai kviečia į savo miestą bei gyvenimą žvelgti kaip į kūrybos erdvę ir laiką. Kūrybos tema yra vienijantis elementas ir vienoje svarbiausių festivalio programų „Visos mūzos“.
 • Į Kauno kino festivalį atvyks garsus kino kūrėjas ir kritikas Markas Cousinsas
  2013-09-05
  Šiemet į Tarptautinį Kauno kino festivalį pristatyti naujausių savo filmų atvyks airių režisierius Markas Cousinsas. Festivalyje bus parodytos dvi dokumentinės jo juostos „Vaikai kine“ (angl. „A Story of Children and Film“, 2013) ir „Filmas pavadinimu „Meilė“ (angl. „What Is This Film Called... Love“, 2012).
 • Romo Zabarausko „Streikas“ skelbia premjeras Niujorke ir Toronte, kvies bėgti iš pamokų Lietuvoje
  2013-09-04
  Romo Zabarausko ilgo metražo debiutinis filmas „Streikas“ Lietuvos kino teatruose pasirodys jau nuo rugsėjo 25 dienos. Iki tol Maskvos kino festivalyje sėkmingai pristatytas filmas tęsia kelionę po tarptautinius kino renginius: rugsėjo 13-ą dieną filmas rodomas Toronto „Commffest“ kino festivalyje Kanadoje, o spalio 5-ą dieną atidarys Bushwick kino festivalį Niujorke, JAV.
 • « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 »