Į pradžią

Mokytojų dienos proga pedagogai kviečiami festivalio filmus žiūrėti nemokamai

repository_misc/news//mfile_390
2013-10-04

Tarptautinis Kauno kino festivalis sveikina pedagogus Mokytojų dienos proga ir šeštadienį, spalio 5 d. dovanoja nemokamą apsilankymą visuose tądien Kaune rodomuose festivalio filmuose.

„Pastaraisiais metais glaudžiai bendradarbiaujame su Kauno mokytojais ir jų mokiniais – kartu žiūrime, aptariame ir kuriame kiną. Ši patirtis mums įkvepia dar kartą įvertinti milžinišką mokytojų vaidmenį tiek jaunų žmonių, tiek visos bendruomenės pasaulėžiūros, vertybių, skonio formavime, - sakė Tarptautinio Kauno kino festivalio vykdomoji direktorė Jūratė Lukošiūtė. – Dirbdami su mokytojais įvertinome, koks vertingas mokymo procese gali būti kinas – ne tik kaip priemonė pažinti meno, kultūros procesus, bet ir kaip itin paveikus būdas atspindėti sudėtingas visuomenės problemas, padedantis brandžiau vertinti tai, kas vyksta aplink mus.“

Šeštadienį, spalio 5 d. pedagogai gali nemokamai lankytis pasirinktuose Kauno kino festivalio filmų seansuose, kurie vyksta Kauno kino teatre „Romuva“, M. Žilinsko dailės galerijoje ir VDU didžiojoje salėje. Prie įėjimo jie bus prašomi parodyti jų profesiją pagrindžiančius dokumentus.