Į pradžią

„Romuva“ pavasarį pasitinka su Tarptautinio Kauno kino festivalio filmu apie meilę ir grybus

repository_misc/news//mfile_348
2013-04-03

Pirmosiomis balandžio dienomis “Romuvos“ kino teatre pradedama rodyti Tarptautinio Kauno kino festivalio juosta „Filmas apie meilę ir grybus“ (Now, Forager: A Film About Love and Fungi). Pagrindiniai nepriklausomų JAV kino kūrėjų Jasono Cortlundo ir Julios Halperin sukurtofilme filmo veikėjai Lucienas ir Regina yra profesionalūs grybautojai. Vizualiai įspūdingos filmo scenos supažindina žiūrovus su įvairiausiais grybais, parodo jų kelionę iš miško į prašmatniausių Niujorko restoranų virtuves. Šis filmas turėtų sudominti vertinančius “lėtą maistą“ ir mėgstančius gaminti.

Juostoje pasakojama ne vien apie grybus – tai visų pirma pasakojimas apie meilę ir pagrindinių veikėjų tarpusavio santykius. Filmo kūrėjai, fiksuodami subtilius gamtoje ir žmonėse vykstančius pokyčius, apsiėjo be banalios romantikos ir nereikalingos pompastikos, pirmenybę teikdami tikroviškam ir atviram realybės vaizdavimui.

Filmas apie meilę ir grybus“ rodomas nuo balandžio 3 d. Tikslų seansų tvarkaraštį galima rasti Tarptautinio Kauno kino festivalio ir kino teatro Romuva interneto svetainėse. Bilietus galima įsigyti „Romuvos“ kasoje.