Į pradžią
repository_misc/movies/sfile_2605

Sala

La Isla
Režisierius: Dominga Sotomayor, Katarzyna Klimkiewicz

Čilė, Lenkija, Danija, 2013, drama, 30 min., ispanų k. su lietuviškais subtitrais, V

Nuošalioje saloje stovi namas. Jame visai netrukus turi įvykti šeimos susitikimas. Beveik visi nariai susirenka, tik vieno trūksta. Kur jis? Ateina vakaras, o laukiamasis nesirodo. Šeimą užvaldo keistas nerimas. Szymborskos poemos ir jaunystės prisiminimų įkvėptas magiškas ir subtilus pasakojimas – pirmas bendras režisierių Domingos Sotomayor ir Katarzynos Klimkiewicz darbas.

Apdovanojimai:

2014 m. – „Tigro“ apdovanojimas už geriausią trumpametražį filmą Roterdamo kino festivalyje.

Apie režisieres:

Dominga Sotomayor (g. 1985 m. Čilėje) 2007 m. baigė kino kūrimo studijas ir įkūrė kompaniją Cinestación. Jauna autorė yra sukūrusi keletą trumpametražių, sulaukusių pripažinimo įvairiuose pasaulio konkursuose. Pirmasis jos režisuotas vaidybinis filmas „Ketvirtadienis iki sekmadienio“ (De jueves a domingo, 2012) laimėjo Tigro apdovanojimą Tarptautiniame Roterdamo kino festivalyje, šis filmas buvo parodytas ir Tarptautiniame Kauno kino festivalyje.

Katarzyna Klimkiewicz (g. 1977 m. Lenkijoje) studijavo kinematografiją Lodzėje ir Binger filmų laboratorijoje Amsterdame. Europos filmų akademijos narės statusą turinčios kūrėjos darbai yra pripažinti bei apdovanoti tiek Lenkijoje, tiek užsienyje.

Programos dalis: Bendroji programa

Scenarijus: Katarzyna Klimkiewicz, Dominga Sotomayor

Operatorius: Inti Briones

Vaidina: Rosa García-Huidobro, Francisca Castillo, Gabriela Aguilera, Niles Atallah, Carmen Couve