Į pradžią
 • Kauno kino festivalio žiūrovų simpatijas susižėrė „Susitikimas“
  2014-10-10
  Paaiškėjo mėgstamiausi Tarptautinio Kauno kino festivalio filmai. Pačiu žiūroviškiausiu išrinktas „Susitikimas“ (angl. Reunion, rež. Anna Odell, 2013). Auditorijai taip pat įsiminė ir šių metų Kanų kino festivalio (Prancūzija) laureatai: Nuri Bilge Ceylano filmas „Žiemos miegas“ (angl. Winter Sleep , 2014) ir „Stebuklai“ (Le meraviglie, rež. Alice Rohrwacher). Papildomi seansai Kaune vyks visą savaitgalį kino teatre „Romuva“ ir KTU Kultūros centre (Laisvės al.13).
 • Kauno kino festivalio savaitgalis - su dievais, drakonais ir laiku bei nemokamais seansais mokytojams
  2014-10-03
  Savaitgalį 8-tasis Tarptautinis Kauno kino festivalis kvies praleisti galvojant apie Dievą, ieškant drakonų ir skaičiuojant laiką. Penktadienį bus pagerbti mokytojai - jie bus pakviesti į specialius nemokamus seansus. Programoje kaip niekad tiršta apdovanojimų, kuriuos gauna filmų autoriai, bei amžinų klausimų, kuriuos užduoda jų kūriniai.
 • Tarptautinis Kauno kino festivalis atkeliauja į sostinę
  2014-10-01
  Laikinojoje sostinėje startavęs 8-asis Tarptautinis Kauno kino festivalis pradeda savo kelionę po kitus Lietuvos miestus ir jau šiandien atkeliauja į Vilnių. Kino teatre „Skalvija“ bei Šiuolaikinio meno centro kino salėje vilniečiai ir miesto svečiai turės galimybę išvysti išskirtinius Kauno kino festivalio programos filmus.
 • Pasikalbėti kviečia Kauno kino festivalio svečiai
  2014-09-29
  Visą savaitę Tarptautinio Kauno kino festivalio lankytojai galės susipažinti ne tik su filmais, bet ir jų kūrėjais bei kitais kino profesionalais. Nuo rugsėjo 29 iki spalio 4 d. festivalyje viešės ukrainiečiai prodiuserė Anna Palenčuk, specialiosios Ukrainos programos kuratorius ir tarptautinio kino festivalio „Molodist“ programos sudartojas Denisas Nikitenko, režisierius Aleksandras Ratiy, Kaune gyvenantis prancūzas dailininkas Gilles'is Vuillardas, Lawrensonas bei belgų menininkė Anouk De Clercq.
 • Savaitgalį Kauno kino festivalyje - naujienos iš artimų ir tolimų Rytų
  2014-09-26
  Įsibėgėjęs Tarptautinis Kauno kino festivalis savaitgalį kvies įdėmiau pažvelgti į Rytus. Programoje - dokumentika iš politinių Artimųjų rytų realijų, speciali Ukrainos filmų programa ir Lokarno kino festivalio (Šveicarija) laureatas, rež. Lav Diaz naujausias filmas „Nuo ko prasideda buvęs laikas“ (tagalų kalba „Mula Sa Kung Ano Ang Noon“, 2014).
 • 1 2 3 »