Į pradžią
 • Kauno kino festivalį pradės Venecijoje įvertintas „Susitikimas“
  2014-09-24
  Nuo šiandien Tarptautinis Kauno kino festivalis kinomanus kviečia į susitikimą laikinojoje sostinėje. „Susitikimu“ (Återträffen, rež. Ana Odell, 2013) pavadintas ir atidarymo filmas, šiemet įvertintas Tarptautniame Venecijos kino festivalyje. Startą skelbiantis seansas įvyks 19 val. „Romuvos“ kino salėje. Vėliau susitikimą pratęsti bus galima kavinėje „Kultūra“, kur atmosferą kurs garso meninkas Markas Harwoodas.
 • Kviečiame registruotis į Tarptautinio Kauno kino festivalio edukacinę studiją „Susitikimai“!
  --
  Tarptautinio Kauno kino edukacinės studijos metu vyks susitikimai su režisieriais, filmų seansai, pažintis su kino kritiko profesija. Šis renginys suteikia galimybę kinu besidomintiems moksleiviams išsamiau susipažinti su kino festivalio reiškiniu ir su kino aktualijomis bei kino istorija.
 • Kauno kino festivalyje - Kanų favoritai ir simboliška retrospektyva
  2014-09-22
  8-asis Tarptautinis Kauno kino festivalis pristatys aukščiausius Kanų kino festivalio (Prancūzija) apdovanojimus pelniusius filmus bei rinktinę vengrų kino klasiko Miklóso Jancsó retrospektyvą. Kauno kino salių durys atsivers jau trečiadienį. Filmų seansai vyks rugsėjo 24-spalio 5 d. „Romuvoje“ ir Kauno technologijos universiteto III rūmuose.
 • Tarptautinis Kauno kino festivalis kviečia į kino kritikos dirbtuves!
  --
  Įspūdžiai persekios ir po filmo... - taip skelbia artėjantis rudeninis Tarptautinis Kauno kino festivalis. O ar norėtumei tuos lengvai besidraikstančius it voratinkliai nuo nudžiūvusių stagarų ar lengvai besisukančius vėjyje it spalvingų medžių lapai įspūdžius surinkti ir švariame popieriuje nuguldyti? Ar norėtumei pajusti kitokio pasaulio alsavimą kino salėje, kai užgęsta šviesos? Ar norėtumei pakalbinti tuos, kurie kitoje ekranų pusėje?
 • Tarptautinis Kauno kino festivalis skelbia savanorių atranką 8-jam festivaliui ir kuria savanorių klubą
  2014-09-05
  Tarptautinis Kauno kino festivalis, vyksiantis rugsėjo 24-spalio 5 dienomis, skelbia savanorių atranką ir kviečia prie komandos prisijungti atsakingus ir iniciatyvius savanorius. Šiemet savanorių pagalbos laukiama įvairiose srityse - nuo filmų aprašymų kūrimo iki bilietų tikrinimo ir susitikimų su kino kūrėjais organizavimo.
 • « 1 2 3 »