Į pradžią

Tarptautinis Kauno kino festivalis skelbia savanorių atranką 8-jam festivaliui ir kuria savanorių klubą

repository_misc/news//mfile_410
2014-09-05

Tarptautinis Kauno kino festivalis, vyksiantis rugsėjo 24-spalio 5 dienomis, skelbia savanorių atranką ir kviečia prie komandos prisijungti atsakingus ir iniciatyvius savanorius. Šiemet savanorių pagalbos laukiama įvairiose srityse - nuo filmų aprašymų kūrimo iki bilietų tikrinimo ir susitikimų su kino kūrėjais organizavimo.

„Darbas festivalyje ne tik suteikia progą pagilinti savo profesines kompetencijas ir gauti rekomendacijas tolimesniems darbams, bet ir leidžia susipažinti su naujais ir įdomiais žmonėmis, pamatyti išskirtinius nekomercinio kino kūrėjų darbus, dalyvauti festivalio renginiuose ir diskusijose. Svarbiausia, tai galimybė prisidėti prie reikšmingo Kauno kultūrinio renginio įgyvendinimo ir nekomercinio kino sklaidos Lietuvoje,“ – sako savanorių koordinatorė Kristina Noreikaitė.

Nekomercinio kino gerbėjus išskirtiniais filmais kasmet džiuginantis Tarptautinis Kauno kino festivalis šiemet į Kauną sugrįžta ne tik su naujais filmais, bet ir idėjomis. Jau aštuntą kartą vyksiančio festivalio organizatoriai kuria savanorių klubą, kuris veiks ištisus metus ir vienys nekomercinio kino mylėtojus – festivalio savanorius.

„Festivalis suburia daug žmonių, kuriuos jungia ne tik nuoširdus savanoriškas darbas, bet ir bendras požiūris į kiną. Siekdami išlaikyti festivalio veiklos tęstinumą ir atsidėkoti savanoriams už jų neįkainojamą indėlį, nusprendėme įkurti Festivalio savanorių klubą, kuriam priklausantys savanoriai visus metus po festivalio galės tęsti bendravimą su bendraminčiais ir skleisti žinią apie festivalį. Klubo veikloje numatyta organizuoti kino vakarus, susitikimus su kino pasaulio atstovais, įvairaus formato pokalbius bei diskusijas apie kiną ir – apie gyvenimą, įsivijusį į kiną,“ – sako Tarptautinio Kauno kino festivalio vykdomoji direktorė Vaida Venckutė-Nagė.

Norinčius savanoriauti 8-jame Tarptautiniame Kauno kino festivalyje kviečiame užpildyti dalyvio anketą arba atsiųsti savo gyvenimo aprašymą ir motyvacinį laišką adresu savanoriai@kinofestivalis.lt.

Savanoriauti kviečiame Kaune ir Vilniuje.

Daugiau informacijos:

Kristina Noreikaitė
Tarptautinio Kauno kino festivalio savanorių koordinatorė

+370 607 37439
savanoriai@kinofestivalis.lt