Į pradžią
 • Viešnagė Kauno kino festivalyje lietuvių kilmės režisieriui Andrew Stasiuliui – tarsi grįžimas namo
  2017-12-05
  Jubiliejinis 10-asis Tarptautinis Kauno kino festivalis tęsia lietuviškų šaknų turinčių asmenybių iš viso pasaulio liniją. Į susitikimą gruodžio 5 d., 19.30 val. Kauno kino centro „Romuva“ laikinojoje salėje kviečia lietuvių kilmės amerikiečių kino režisierius ir lektorius Andrew Stasiulis, festivalyje pristatantis savo debiutinį pilno metražo filmą „Įsakymai“, provokuojančią ir netradicinę karinę dramą apie konfliktus vykstančius už karo lauko ribų. Gruodžio 9 d., 13 val. Kauno Žemųjų Šančių kareivinėse (A. Juozapavičiaus pr. 31G) režisierius taipogi ves paskaitą „Karas ir medijos: mūšio vaizdinio fenomenas“.
 • Įsibėgėjantis Kauno kino festivalis pristato magišką kino ir gyvos muzikos derinį
  2017-12-04
  Tarptautinis Kauno kino festivalis šią savaitę kviečia ne tik į kino sales, bet ir į Nacionalinį M.K. Čiurlionio dailės muziejų. Specialiame renginyje ketvirtadienį, gruodžio 7 d. 18 val. čia belgų muzikos terapeutė Hilde Nash gyvai akomponuos dviem itin skirtingiems filmams: legendinio amerikiečių komiko bei režisieriaus Busterio Keatono klasikinei nebyliojo kino komedijai „Šerlokas Jaunesnysis“ bei latvių Latvijos kino grando Herco Franko neįtikėtino jautrumo ir grožio filmui „Dešimčia minučių vyresni“.
 • Prasidėjo 10-asis Tarptautinis Kauno kino festivalis
  2017-12-01
  Ketvirtadienio vakare vykusiame 10-ojo Tarptautinio Kauno kino festivalio atidaryme kino mėgėjai susirinko į filmo „Užmaršties eilės“ premjerą Baltijos šalyse ir susitikimą su pačiu filmo režisieriumi iraniečiu Alireza Khatami.
 • Šiandien prasidedančiame Kauno kino festivalyje – filmai iš Čilės, Kanados ir Bisau Gvinėjos
  2017-11-30
  Šiandien prasidedantis Tarptautinis Kauno kino festivalis artėjantį savaitgalį kviečia išvysti naujausią kultinio prancūzų režisieriaus Bruno Dumont filmą „Žanetė: Žanos d'Ark vaikystė”, susitikti su kino režisieriais iraniečiu Alireza Khatami ir kanadiečiu Isiah Medina bei dalyvauti į Kauną sugrįžtančioje kino šventėje.
 • Ketvirtadienį prasidedančiame Kauno kino festivalyje - filmai apie muziką, tarpasmeninius santykius, karą, protestus ir kiną
  2017-11-27
  Šią savaitę prasidedantis Tarptautinis Kauno kino festivalis šiemet publikai pristato keturias filmų programas: „Platus kampas“, „Vandenynas vardan žemiškojo išlikimo“, pažintį su Kanados kinu bei specialius kino seansus.
 • « 1 2 3 4 »