Į pradžią

Tarptautinis Kauno kino festivalis skelbia savanorių atranką 10-jam festivaliui

repository_misc/news//mfile_441
2017-11-04

Šiemet lapkričio 30 - gruodžio 13 dienomis vykstantis jubiliejinis 10-asis Tarptautinis Kauno kino festivalis neįsivaizduojamas be šaunaus savanorių būrio. Skelbiame savanorių atranką ir kviečiame kino mėgėjus prisijungti prie sugrįžtančio renginio organizatorių komandos bei sukurti nepamirštamą festivalį.

Savanoriavimas kino festivalyje – tai ne tik vertinga patirtis, bet ir praktinis žinių pritaikymas, naujų įgūdžių lavinimas ir neįkainojama įžvalga į vidinį didžiųjų kultūrinių renginių virtuvę. Taipogi tai - naujų draugų bei kolegų būrys, festivalio užkulisiai ir nemokamas dalyvavimas renginiuose. Festivalio savanoriai užsiima itin įvairiais darbais – jie rūpinasi festivalio svečiais ir organizuoja diskusijas su režisieriais, tikrina bilietus, prisideda prie festivalio informacinės sklaidos. Šiemet siūlome savanorystę logistikos, viešųjų ryšių ir marketingo, svečių bei kino seansų koordinavimo srityse.

Savanorystė – tai puikus šansas prisidėti prie nekomercinio kino sklaidos Lietuvoje ir prisijungti prie kinomanų bendruomenės, kurią vienija ne tik nuoširdus savanoriškas darbas, bet ir bendras požiūris į kiną. Tad jeigu tu – entuziastinga (-s), atsakinga (-s) ir neįsivaizduoji kasdienybės be diskusijų apie kiną – mes norime iš tavęs išgirsti.

Norinčius savanoriauti 10-jame Tarptautiniame Kauno kino festivalyje kviečiame užpildyti dalyvio anketą: http://bit.ly/2iuu3z3. Anketų laukiame iki lapkričio 9 dienos.

Daugiau informacijos:

Rūta Masalskytė
Tarptautinio Kauno kino festivalio savanorių koordinatorė
ruta.masalskyte@kinofestivalis.lt