Į pradžią
 • Filmus padės išsirinkti KINO DIENA
  2018-09-26
  Bendradarbiaudamas su dienraščiu „Kauno diena“, festivalis subūrė „TKKF rašytojų“ komandą, kuri be atokvėpio recenzuoja festivalio filmus ir savo įžvalgomis kasdien dalinasi specialiame dienraščio puslapyje „Kino diena“. Skaitykite rašytojų įžvalgas, kurios padės išsirinkti, kuriuose filmų seansuose verta apsilankyti!
 • Antradienį Tarptautiniame Kauno kino festivalyje
  2018-09-25
  Festivalis įsibėgėjo - šiandien TKKF susitikimas su menininku, režisieriumi Deimantu Narkevičiumi, kelionė po egzotišką Jamaiką, turkiško kino įsiplieskimai, trumpametražių filmų godos ir kiti atradimai atidžiam žiūrovui.
 • Kauno kino festivalyje – viešoji kinematografinė erdvė
  2018-09-25
  Kaune įsibėgėjo Tarptautinis Kauno kino festivalis. Jo programoje ne tik 53 dokumentiniai ir vaidybiniai filmai, tačiau ir kiti svarbūs kino renginiai. Kiečiame dalyvauti!
 • Trečiadienį festivalyje dar daugiau filmų ir renginių
  2018-09-25
  Festivalis įsibėgėjo, dar viena diena kupina rudens, sklidina kino. Šiandien mintis užvaldys kinotyros simpoziumas, šurmulinga Godard‘o „Vaizdų knyga“, įspūdžiai iš pabėgėlių stovyklų Berlyne ir Palestinoje. Širdį užplūs „Prieš parskrendant į Žemę“ gerumas, Emos Goldman ryžtas, trumpametražių filmų pranašystės ir poezija. Prisijungsi?
 • TKKF filmų seansuose - kviestinių svečių pristatymai
  2018-09-23
  Rugsėjo 22 d., šeštadienį, Tarptautiniame Kauno kino festivalyje filmus pristatė kviestiniai svečiai. Dalinamės renginių akimirkomis.
 • « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »