Į pradžią
 • TKKF suburti kino mylėtojai taps kino kritikais
  2018-09-19
  Rugsėjo 20 d. Kaune prasidės jau 11-asis Tarptautinis Kauno kino festivalis (TKKF). Šalia daugiatemės renginio programos, šiemet festivalis vykdo ir „TKKF programos ir filmų analizės dirbtuves“, kurių organizatoriai kviečia moksleivius, studentus ir filmų entuziastus lankytis festivalyje ir pasinerti į filmų tyrimus.
  Bendradarbiaudamas su dienraščiu „Kauno diena“, festivalis  subūrė „TKKF rašytojų“ komandą, kuri viso festivalio metu recenzuos programos filmus ir savo įžvalgomis dalinsis specialiame dienraščio puslapyje „Kino diena“.
 • Į gimtąjį Kauną sugrįžta legendinė anarchistė Ema Goldman
  2018-09-17
  11-ojo Tarptautinio Kauno kino festivalio programoje gausu moterų režsierių darbų, kurie iš įvairių perspektyvų nagrinėja moteriškus naratyvus, atskleidžia negirdėtus ryškių asmenybių gyvenimo faktus, kvestionuoja moters padėtį pasaulyje ir kelia jautrius tapatybės klausimus. Programos sudarytojos Ilonos Jurkonytės teigimu, tai, jog pusę festivalio programos filmų sukūrė moterys – ne festivalio koncepcija, o pozicija: „Moterų autorių darbus įtraukiame į programą ne dėl to, kad jos yra moterys, tai įvyksta natūraliai. Kita vertus, moterų autorių filmų matomumas profesinėje erdvėje vis dar nėra lygiavertis vyrų autorių kūrybai“.
 • Šį šeštadienį TKKF INFO taškas festivalyje Kaunas Opener'18
  2018-09-14
  Tarptautinis Kauno kino festivalis prasidės jau rugsėjo 20 d., todėl laikas pradėti planuoti kokius filmus aplankysite šiemet. TKKF komanda pasiruošusi Jums padėti!
  Rugsėjo 15 d. (šeštadienį) nuo 11:00 iki 17:00 val. ieškokite Tarptautinio Kauno kino festivalio INFO taško atviros kultūros festivalyje Kaunas opener' 18. Būsime įsikūrę Kauno senamiestyje prie kava kvepiančio Caffeine (Vilniaus g. 3)
 • Geras, ar blogas Kameron Post auklėjimas – seksualinės tapatybės klausimus kels TKKF programos filmas
  2018-09-13
  2012-aisiais šlovę pelnęs Emilės M. Danforth romanas ,,Blogas Kameron Post auklėjimas“ (The Miseducation of Cameron Post) persikelia į ekranus. Rugsėjo 20–30 d. TKKF žiūrovai išvys festivalių favoritą, filmą, apibūdinamą kaip „aštrus, nuoširdus ir iššaukiantis“, pasakojantį homoseksualios paauglės, patekusios į perauklėjimo stovyklą, istoriją.
 • Rugsėjo 21 d. „Kvėpavimu į marmurą“ prasidės retrospektyva operatoriui Audriui Kemežiui atminti
  2018-09-12
  „Kiną kuria žmonės, ne kameros“, – yra pasakęs žymus Lietuvos operatorius Audrius Kemežys, 2018 m. vasarį palikęs kino ir realų pasaulį po kovos su sunkia liga. Per du kūrybos dešimtmečius A. Kemežys dirbo su žymiausiais Lietuvos kino kūrėjais, nufilmavo daugiau nei trisdešimt filmų, pelniusių ne tik nacionalinį, bet ir tarptautinį pripažinimą. 11-asis Tarptautinis Kauno kino festivalis (TKKF) pirmasis pristato retrospektyvinę filmų programą šiam ypatingam menininkui ir žmogui atminti.
 • « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »