Į pradžią
 • Programoje „Kartą Stambule...“ – perspektyviausių Turkijos režisierių darbai
  2018-09-06
  ,,Kine reikia kuo daugiau jaunų, kosmopolitiškų režisierių, kurie atneštų įvairovės ir pakeistų pasenusias nuostatas“– teigia vienas šių metų TKKF programos sudarytojų, kino kuratorius Mustafa Uzuner. Rugsėjo 20 - 30 d. vyksiančio festivalio metu, žiūrovų dėmesiui filmai iš viso pasaulio, o tarp jų ir turkiškų filmų programa „Kartą Stambule...“.
 • Naujausias „Kaunas Pilnas Kultūros” numeris dedikuotas Tarptautiniam Kauno kino festivaliui
  2018-09-05
  Naujausias kultūros žurnalo „Kaunas Pilnas Kultūros” numeris dedikuotas kinui ir laukiamiausiam įvykiui rugsėjį - Tarptautiniam Kauno kino festivaliui !
 • 11-tasis Tarptautinis Kauno kino festivalis prasidės unikaliu filmu „Madlenos Madlena“
  2018-08-31
  Užsienio festivaliuose pripažinti filmai, garsių kino kūrėjų retrospektyvos, menininkų filmų programa ir edukaciniai kino renginiai – visa tai rugsėjo 20–30 dienomis Kaune prasidėsiančiame jau 11-tajame Tarptautiniame Kauno kino festivalyje (TKKF).
 • Kino klubo ekrane kontraversiškas kino šedevras „Kontaktas“
  2018-08-14
  Rugpjūčio 23 d. 19 val. TKKF kino klubas kviečia į vienos inovatyviausių Šiaurės Amerikos kino kūrėjų Shirley Clarke filmą „Kontaktas“ (The Connection, 1961). Režisierė, jungdama eksperimentinį teatrą, cinéma vérité stilių, dokumentiką ir džiazą bei pasitelkdama Prancūzų Naujosios bangos išpopuliarintą mobilios kameros choreografiją, sukūrė įdomų ir kinetišką filmą, kuris Tarptautiniame Kanų kino festivalyje buvo pripažintas šedevru.
 • TKKF kino klube palestinietiška drama „Pareiga“
  2018-08-09
  TKKF kino klubas tęsia tradiciją pristatyti įdomiausius moterų režisierių darbus ir šįkart kviečia į vienos ryškiausių naujosios arabų kino bangos atstovių Annemarie Jacir filmą „Pareiga“ („Wajib“). Tai tikrai įvykusia istorija paremtas filmas, įžvalgiai tyrinėjantis Palestinos tradicijas ir skatinantis permąstyti šeimos vertybes. Dar vienas filmo režisierės amplua realybėje – poetė, todėl TKKF kino klubo žiūrovams pažadame intymų, skaidrų ir jautrų pasakojimą.
 • « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »