Į pradžią
repository_misc/movies/sfile_3282

Susitikimas su režisiere Giedre Beinoriūte

repository_misc/movies/sfile_3282
  • 2018 rugsėjo 21d. 17:30  „Romuvos“ kino salė, Kęstučio g. 62, Kaunas

Režisierė Giedrė Beinoriūtė Tarptautiniame Kauno kino festivalyje pristatys savo filmą „Kvėpavimas į marmurą“.

Giedrė Beinoriūtė šiuo metu yra Lietuvos muzikos ir teatro akademijos kino krypties meno doktorantė. Anksčiau ji šioje akademijoje baigė TV režisūros bakalauro ir magistro studijas.

Nuo 1997 m. režisierė ir scenarijaus autorė sukūrė 7 vaidybinius ir dokumentinius trumpametražius filmus, su aktoriumi G. Storpirščiu išleido eilėraščių knygutę „Laiškai Karaliui“, Keistuolių teatre pastatė spektaklį „Meilė iš paskutinio žvilgsnio“, sukūrė porą radijo spektaklių vaikams Lietuvos radijuje. 2001 – 2007 m. G. Beinoriūtė dirbo „Vaikų linijos“ savanore konsultante ir konsultavimo internetu programos koordinatore.

Nuo 2004 m. režisierė yra Lietuvos kinematografininkų sąjungos narė, 2009 m. ji išrinkta režisierių gildijos patikėtine. 2006 m. kartu su kolegomis Antanu Gluskinu ir Jurga Gluskiniene įsteigė studiją “Monoklis“.

Nuo 2007 m. G. Beinoriūtė dėsto Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje būsimiems TV režisieriams, Skalvijos kino akademijoje, dalyvauja edukaciniuose projektuose, veda kūrybines dirbtuves.