Į pradžią
repository_misc/movies/sfile_2318

Amžiną meilę

Love Eternal
Režisierius: Brendan Muldowney

Airija, Drama, 2013 m., 94 min., anglų k. su lietuviškais subtitrais, N-18
Iano Hardingo (akt. Robert de Hoog) motina miršta, ir būdamas 26 metų jis lieka visiškai vienas. Nesugebėdamas pritapti šiame pasaulyje, jis nusprendžia pabaigti savo gyvenimą apsnigtame miške. Tačiau netikėtai miške jis aptinka nusižudžiusios mokinės kūną. Kažkas jo viduje sukirba ir Ianas nusprendžia neskubėti pasitraukti iš šio pasaulio. Jo akys pirmą kartą atviros meilei ir gyvenimui. Filmas pastatytas pagal garsų japonų autoriaus Kei Oiši romaną „Mylėti mirusįjį“.
 
Apie režisierių:
 
Brendanas Muldowney studijavo nacionalinėje Airijos kino mokykloje. Jo pirmasis ilgametražis filmas „Laukinis“ (Savage, 2009) buvo nominuotas šešioms Airijos kino ir televizijos apdovanojimų nominacijoms, o Brendanas tuose pačiuose apdovanojimuose nominuotas „kylančios žvaigždės“ kategorijoje. „Amžiną meilę“ (Love Eternal, 2013) – antrasis ilgametražis režisieriaus filmas.
Scenarijus: Brendan Muldowney

Operatorius: Tom Comerford

Vaidina: Robert de Hoog, Pollyanna McIntosh, Amanda Ryan, Emma Eliza Regan, Aiden Condron, Declan Conlon, Daniel Reardon, Tom Leick, Frédéric Frenay, Patrick Hastert