Į pradžią
repository_misc/movies/sfile_2241

Gyvūnų rojus

Le Paradis des bêtes
Režisierius: Estelle Larrivaz

Prancūzija, Drama, 2012 m., 103 min., prancūzų k. su angliškais ir lietuviškais subtitrais, T
Dominikas (Stefano Cassetti) – despotiškas ir valdingas tėvas, kartu su seserimi vadovaujantis gyvūnėlių parduotuvei „Gyvūnų rojus“. Kai jo ir taip pašliję santykiai su žmona Kete (Géraldine Pailhas) tampa nebekontroliuojami, Dominikas pabėga su savo vaikais Klarise (Valentine Klingberg) ir Ferdinandu (Léon Brachet). Įsikūręs prabangiame slidinėjimo kurorte kitapus valstybės sienos, jis imasi kurti vaikams fantazijų pasaulį, siekdamas susigrąžinti jų prielankumą. Tačiau vaikai ir taip besąlygiškai jį myli. Režisierės Estelle Larrivaz drama „Gyvūnų rojus“ – tai realistiškas pasakojimas apie šeimos nuotykį, kur meilė ir atlaidumas galiausiai nugali kančią ir žiaurumą, ir lieka viltis, kad net pasiekus dugną galima pakilti.
 
Apdovanojimai:
 
2012 m. – publikos apdovanojimas „Premier Plans“ kino festivalyje (Anžė, Prancūzija).
 
Apie režisierę:
 
Estelle Larrivaz – prancūzų aktorė, režisierė, scenarijų autorė. Studijavo teisę, vėliau trejus metus mokėsi Luvro mokykloje Paryžiuje (Prancūzija), lankė aktorinio meistriškumo kursus „Cours Florent“ dramos mokykloje Paryžiuje (Prancūzija). Vaidyba teatre, kine ir televizijoje užėmė didžiąją dalį jos laiko iki 2001 m., kai E. Larrivaz pasuko į režisūrą. Jos debiutinis trumpametražis filmas „Tėve mūsų“ (Notre Père, 2002) pelnė apdovanojimų keliuose Europos kino festivaliuose. „Gyvūnų rojus“ – pirmasis režisierės pilnametražis filmas.
Scenarijus: Estelle Larrivaz, Guillaume Daporta

Operatorius: Gordon Spooner

Muzika: Grégory Corsaro

Vaidina: Stefano Cassetti, Géraldine Pailhas, Muriel Robin, Valentine Klingberg, Léon Brachet, Joshua Groléas, Nancy Tate